Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3x teljes test edzésnél...

Heti 3x teljes test edzésnél elég ennyi bicepszre?

Figyelt kérdés

Döntött törzsű evezés alsó fogással 3x

Alsó fogásos húzódzkodás 3x (chin up)

Szerintetek ennyi elegendő, vagy érdemes még berakni valamit vagy kicserélni?


2022. febr. 15. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen elég, különösen kezdőként. Ha időről időre emeled a munkasúlyt az evezésnél, a húzódzkodást pedig majd szükség szerint nehezített magadra akasztott súlytárcsával, akkor bőven elég terhelést fog kapni ahhoz a bicepszed, hogy fejlődjön. Majd meg fogod látni, de kezdőként semmiképpen nem tökölnék felesleges izolálgatásokkal. Majd esetleg akkor, ha valami miatt indokolt lesz, és lesz mit izolálni.
2022. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem vagyok kezdő, 1 éve edzek csak gondoltam kipróbálom a teljes test edzést, klasszikus alapgyakorlatokkal. Eddig elrontottam mert sok izolációs gyakorlatom volt, most viszont elkezdtem alapgyakorlatokkal edzeni és már látom az eredményeket.
2022. febr. 15. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó irány! Hajrá!
2022. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdőként ok. Habár az evezés nem bic. gyakorlat, akárhogy is fogod. De a húzodzkodás ilyen formában király bicepszre.
2022. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg elég, de úgyis látni fogod, hogy kell-e esetleg pár széria bicepszre is
2022. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!