Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzésformát ajánlatok...

Milyen edzésformát ajánlatok nagy hasra?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok, sajnos eléggé "apatestem" lett az elmúlt években, főleg a hasam nőtt meg nagyon. Milyen edzésformával tudnám kicsit kisebbre venni?
2022. ápr. 8. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A kalóriadeficittel. Keress rá a fogalomra, ez az egyetlen gyakorlat, ami beválik.

Ha pedig a hasadon kívül más testrészed is érdekel, akkor nem egy vagy két kiemelt csodagyakorlatot kell csinálgatni. Kell egy konkrét, egyénre szabott súlyzós edzésterv és egy célnak megfelelő étrend. Enélkül a kettő nélkül nehéz lesz bármin érdemben változtatni.

2022. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fókázás padlón :) Szettben pedig kérj meg valakit hogy videózza le és rakjátok fel jutyúbra
2022. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Kalóriadeficit edzéstervet
2022. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és kevesebb cukrot, alkoholt, mekit, pizzát és hasonlókat
2022. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem teszek cukrot semmibe, alkohol évente 2 sör, meki nulla, pizza nagyon ritkán. Persze, még így is többet eszek mint kellene, azt elismerem.

2022. ápr. 8. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván az egészséges táplálkozás és az egészséges életmód és az edzés egy dolog. Fontos mindegyik, nagyon is, de fogyás szempontjából valójában csak az számít, hogy behúzd a szádon a cipzárt: ez a kalóriadeficit. Ha egy 500-600 kalóriás deficitben vagy tartósan, akkor hamar jobb lesz az az apatest.
2022. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem teszek cukrot semmibe, alkohol évente 2 sör, meki nulla, pizza nagyon ritkán. Persze, még így is többet eszek mint kellene, azt elismerem."


Nem bántásnak szántam

Valószínűleg genetikailag is oda hízol először, így onnan megy le legutoljára a zsír. Én is ilyen vagyok sajnos

2022. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6


"Ha egy 500-600 kalóriás deficitben vagy tartósan"


Igazából 2018-ban 94kg voltam, akkor elkezdtem diétázni+egy kicsit mozogni, akkor hirtelen lementem 92-re, onnantól diétáztam így lementem 82-re, viszont újabban megint 84 körül vagyok. 181cm magas vagyok amúgy, de nem vagyok izmos.

Ez az 500-600 kalória elég durván hangzik... :D

2022. ápr. 8. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb és könnyebb, mint az 1200 kalóriás baromságok, meg a káposzta diéta, meg a zöldségen és teán kívül semmi típusú ökörségek.
2022. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen diétára lenne ötletetek?
2022. ápr. 8. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!