Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mostanában néha szúr a szívem...

Mostanában néha szúr a szívem az edzés során. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nálatok is szokott ilyen lenni? 17 éves vagyok. Régen nem volt ilyen problémám csak kb 1 hónapja.
2022. ápr. 12. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem a szíved szúr, hanem a szar légzéstechnika miatt csak beszorul a levegő a bordák közé.

Azért ha nagyon zavaró és para, akkor a béke kedvéért szaladj el orvoshoz.

2022. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze gondoltam a beszorult levegőre. De probléma, hogy mindig a baloldal + lassan 1 hónapja fent áll. Nem minden gyakorlatnál. De az edzés során általában ritkán előjön
2022. ápr. 12. 17:56
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Orvos, nem gyakorikerdesek.hu, jó?
2022. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál kb 1 éve. Valami olyat vett észre a kardiológus, hogy az egyik pitvar átereszt egy kevés vért a másik pitvarba. De azt mondta teljesen élhetek normális életet a szívverésem is tökéletes nem lesz semmi baj. A konditermet azt mondta ne hagyjam abba mert nem befolyásolja. Kondiztam is utána jó ideig. Nem fájt a szívem. Kb fél évre abba hagytam. Most 1 hónapja megint újra elkezdtem és ebbe az 1 hónapba érzem azt, hogy konkrétan fáj. De nem mindig. És mivel imádok edzeni nem tudom, hogy abba kéne e hagynom vagy nem.
2022. ápr. 12. 18:01
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Nyugodtan csináld tovább az edzést, nincs semmi bajod.
2022. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi! Ha meg esetleg kórházba kerülsz mégis a szíved miatt, akkor hivatkozz majd az előző kommentelőre. Aki profi, az profi!

Egyébként meg 1 éve voltál orvosnál. Elmehetnél idén is. De nekem mindegy.

2022. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a szíved szúr, akkor irány az orvos! Több oka lehet. Káliumhiány, magnéziumhiány, szívritmus zavar, stb... Ezt itt nem tudjuk megállapítani.
2022. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltál orvosnál és tudod hogy van szívproblémád akkor érdemes mégegyszer elmenni a dologgal az orvoshoz, legjobb esetbe csak megnyugtat, viszont ha gond van akkor nem akkor kerülsz korházba ha nagyon nagy gáz van
2022. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem szív az, hanem valamelyik légzési segédizom
2022. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Pihentetés segíthet
2022. ápr. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!