Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehet tenni, ha széles,...

Mit lehet tenni, ha széles, lapos tepsiseggem van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs spot-reduce, meg a csontozattal, hormonrendszerrel sem lehet mit kezdeni, de olyan a test alkatom, hogy széles a csípőm, relative vastagabbak a combjaim, a fenekem pedig ilyen kocka és lapos. Ezen az ábrán a "square butt - H shape" mutatja be leginkább az állapotokat:


[link]


Ilyen a testalkatom és nem is igazán edzettem eddig alsótestre, így a fenekem lapos, széles, inkább zsírban, mint izomban gazdag és narancsbőrös.


A kérdésem: hogy lehet ezt fejleszteni, kerekíteni anélkül, hogy hatalmas feneket csinálnék belőle. Inkább formásìtanám, narancabőrt csökkentenék, mint izmot növelnék. Mit kell, hogy csináljak?


(Az étrendem elég teljesértékű, feldolgozott étel és egyszerűszénhidrát mentes).



2022. jún. 2. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát most erre nem igazán lehet mit mondani. Progresszív súlyzós edzésterv, célnak megfelelő étrend és kielégítő regeneráció. A szokásos hármas. Ha ez megvan, akkor kihozhatod a helyzetből a maximumot. Ennél többet erre nagyon lehet írni.
2022. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Tuti sok pasinak ez bejon
2022. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az jó, ha szalagos fenékedzéseket végzek?
2022. jún. 2. 16:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az lenne, ha rendes edzést végeznél.
2022. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ellewie válasza:
100%
Hip thrust, glute bridges, deadlifts, ezeket mind súllyal, minden irányból próbáld megedzeni a farizmod. A narancsbőrödön nagyrészt az étrend fog változtatni, próbáld redukálni a sót.
2022. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Guggolás, merev lábas felhúzás, előre sétáló kitörés, ezek a legjobbak fenékre. De nem csak fenékre kéne edzeni, hanem az egész testedre, pl. ott a heti 4 alkalmas alsótest-felsőtest bontás, az bőven jó lányoknak is.
2022. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

nem szeretnék több izmot + legyen formásabb : syntax error

ilyen nincs bocs.

Izomnöveléstől lesz csak jobb a forma arra pedig 1 normális módszer létezik: guggolás, felhúzás

2022. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól pedig nem kell félned, hogy elkezdesz rá nagy súlyokkal edzeni és hirtelen óriási lesz. Az évek kemény munkája.
2022. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy lapos seggű kismellű csajom. Épp a nagyon koxos korszakom éltem. Napi két cummantás, szépen lenyelte a koxos cuccot, és két hónap alatt rendesen kikerekedett ő is🤣 Én sem hittem volna el ha nem a csajomon látom. Szóval mint lehetőség ha nincs jobb ötleted😁
2022. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ja, mi is majdnem elhittük a mesédet.🤣🤣

2022. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!