Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tari Ádám iránymutató a...

Tari Ádám iránymutató a testépítésben, vagy csak nagyon jól tudja eladni magát?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ő egy naturál gyúrós, ha megnézem, hogy néz ki, márpedig jól néz ki, akkor én elhiszem neki, hogy tudja miről beszél.
2022. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Felszínes tudása van de abban korrekt és jól adja elő.
2022. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Külföldről másolt videók, rengeteg bullshit, lemaradt tudásanyag, sportolóhoz méltatlan attitűd, ripacs személyiség. Ráadásul egyáltalán nem biztos, hogy naturál, még ha azt is állítja magáról, de ez a legkevésbé problémás dolog a csávó esetében. Vannak magyar nyelven sokkal értékesebb, sokkal informatívabb YouTube csatornák, úgyhogy ha elmúltál 15 éves, akkor semmi mentséged arra, hogy Tari Ádám videókra vered.

"Ő egy naturál gyúrós, ha megnézem, hogy néz ki, márpedig jól néz ki, akkor én elhiszem neki, hogy tudja miről beszél."

Ez a világ legnagyobb baromsága. Szerencsére ezt ma már egyre kevesebben gondolják így. Attól még, mert jó a genetikád, jól reagálsz a kokszra, és száz év alatt sikeresen felépítettél egy valaki számára tetsző formát, attól még nem feltétlenül értesz az edzéshez, a táplálkozáshoz, a regenerációhoz. A legritkább esetben van úgy, hogy egy jó fizikumú egyén ténylegesen ért is a sporthoz. A valóság az, hogy a ma ismert testépítők (akár belföldön, akár külföldön) 99 százaléka semmire nem vitte volna, ha nem állt volna mögöttük egy edző, aki szakmailag kontroll alatt tartsa őket. Kapásból fel tudok neked sorolni öt Mr. Olympiát, akik hihetetlen tömeggel és szárazsággal álltak színpadra, pedig fogalmuk nem volt se az edzésről, se az étkezésről, se a szerekről.

Tanítottam már meg profi kártyás személyi edzőt guggolni. Sőt könyörgött már nekem híres magyar WABBA bajnok, hogy írjak neki étrendet ingyen, mert le van égve anyagilag, pedig a csávó úgy nézett ki, mint egy isten, úgyhogy biztos ért a testépítéshez. Akkor miért nem írt magának étrendet, miért másnak könyörgött? Hát sajnos mégse ért hozzá.

2022. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségeket beszél, nem ért hozzá.


Az volt a legjobb, amokor csinált egy videót Hafthor Björnssonról, akit ő csak “Bdzsonzon”-nak hívott, a videóba bevágott képeken meg Brian Shaw szerepelt.

Olyanokról csinál videót, akiről azt se tudja kicsoda.

2022. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon igaza van a 3-asnak

és ez sajnos személyi edzőknél is elég gyakori

volt olyan edzőm aki nem tudta mi az a volumen de szó szerint.

azt állitotta hogy 800-900 kalóriát eléget az ember egy 1órás edzéssel.

csináltatott velem 4 mellgyakorlatot egy edzésen úgy h heti 2x edzettünk minden izomcsoportra.

szóval ja. az hogy valaki jól néz ki, semmit nem jelent.

vannak emberek akik csak lejárnak a terembe edzegetni, kajára nem figyelnek, edzés sincs megtervezve, csak amolyan ahogy esik úgy puffan módon, a gyakorlatok nagy részét rosszul kivitelezik, még is jó a formájuk mert jó a genetikájuk.


tari kb csak leutánnozza a külföldi népszerű videókat. ha tanulni akar valaki az edzésről az rossz helyen jár ha tari ádámot néz.

2022. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalokat vesz meg a csatornájával, egyébként ad egy két alap tippet, de a többi semmit se ér.. ilyen olyan kaloria bevitel 20 hamburger...


Én is találkoztam olyan személyi edzővel aki nem tudta mi az a gurtni.. életem legnagyobb nevetése volt.

2022. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak próbálja jól eladni magát.
2022. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettes voltam, a válaszokat olvasva belehallgattam még pár edzésről szóló videójába. Tényleg hülyeségeket beszél, bocs.
2022. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!