Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volt már összetűzésetek a...

Volt már összetűzésetek a konditeremben valakivel?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki? Mi lett a vége?

2022. júl. 16. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Igen, meglatta h lobalt a farkam, odajott hozzam zavarban es elkerte az elerhetosegem
2022. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Öltözőben párszor kicsaptam volt mikor benyitottak.

Elfordultam és befejeztem.

2022. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Majdnem.Lehetett volna,de nem lett.Elkezdtem beszélgetni egy ismeretlen csávóval lazán,mutattam neki,hogy melyik csaj jön be,melyiket hogy,hányszor stb.,rámutattam egyre,hogy az a legdögösebb mind közül,és hogy vele is miket csinálnék.Zárás előtt odajött a csaj,akit a legdögösebbnek mondtam neki,megcsókolta a csávót,a csávú pedig bemutatta nekem a feleségét,mondta hogy 2 hete házasodtak össze,én pedig gratuláltam nekik.
2022. júl. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Xdd
2022. júl. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
A felsoroltak egyik sem volt összetűzés.
2022. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Volt. A cigányokkal,folyton zavarták más emberek nyugalmát,beszólogattak..stb


A másik egy ecsetfejű pawabgyerekkel volt,egyforma volt a telefonunk és véletlenül összecseréltem. Észrevettem visszavittem neki elnézést kértem. Erre elkezd hisztizni mint egy csaj hogy biztos elakartam lopni...

Legszívesebben földhöz baxtam volna,de inkább azt mondtam: kell a francnak az anyuci-apuci pénzén vásárolt szarod..


Ilyeneknek kár lejönni,bár úgysem járnak tovább 2 hétnél..

2022. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Hozzám havonta egyszer odajön a teremben valamelyik pocakos apuka, hogy megtanítson fekvenyomni vagy guggolni. Leszarják, hogy versenyző vagyok, úgyhogy van egy kis fogalmam az edzéstechnikáról, mindig ki akarnak oktatni arról, hogy a híd tilos, vagy hogy a térd nem mehet a lábujjak elé, meg a többi boomer ökörség. Ezeket az apukákat rendszeresen elhajtom. Ha ez összetűzésnek számít, akkor igen. Félreértés ne essen, kezdő koromban még ezekkel az apukákkal is tisztelettudóan viselkedtem, hiszen amikor még fingom nem volt se a sportról, se a táplálkozásról, semmiről, akkor még a legtöbbször értékelhetetlen tanácsaik is aranyat értek. Most viszont túl egy egyetemen és túl öt bajnokságon nem igazán tudom tolerálni azt, amikor valaki pusztán csak okoskodásból odajön hozzám játszani a professzort, amikor a tudása egy shopbuilder cikk szintjét nem éri el.
2022. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
17%
Nem, mert nem járok az emberek miatt.
2022. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Mi ez a lepontozás hadjárat (kérdező) ?

Csak nem magára ismert valaki valamelyik sztoriból?

2022. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Ott csak neha osszeszolalkozas vmi tahoval, de bunyo sose lett. Box edzesen viszont surun megesett 😀
2022. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!