Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Többen járnak konditerembe,...

Többen járnak konditerembe, mint 10 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyúrás már 10 évvel ezelőtt is elképesztő divat volt, úgyhogy nem olyan szignifikáns a különbség, mint mondjuk 20-30 évvel ezelőtt, de ja, szerintem évről évre többen kezdenek el kondizni. Az már más téma, hogy ezeknek az embereknek a 90 százaléka pár hónap alatt lemorzsolódik.

Amúgy én 10 évvel ezelőtt voltam középiskolás, és már akkor sem volt egy olyan fiú osztálytársam se, aki ne járt volna heti kétszer mell-bicepszezni, hiszen az a menő.

2022. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
már 10 éve is mindenki konditerembe járt. de komolyan, olyan ismerőseimről tudom meg hogy már évek óta kondiznak akik úgy néznek ki mint egy zsák krumpli.
2022. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem pont hogy kevesebben. Az internetnek köszönhetúően mindent elérsz otthonról, kb bármit tudsz csinálni szabadidődben, ezáltal kevesebb idő jut sportra. A statisztikák is ezt mutatják egyébként - minden 3. ember elhízott Magyarországon. Szóval akik járnak kondizni az egy nagyon kis réteg.
2022. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2004-ben kezdtem el konditerembe járni, akkor voltam 17 éves. Én nem veszek észre nagyon szembetűnő különbséget akkorhoz, se 10 évvel ezelőtthöz képest. Terem ugyanannyi van nálunk amennyi régen, csúcsidőben ugyanúgy televannak, holtidőben csak lézengenek benn. Azért tűnhet úgy hogy többen járnak konditerembe most, mert Youtube, Instagram és Tiktok trendek vannak, mindenki ott reklámozza, hogy milyen rém keményen gyúr.
2022. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen tobben, de nott is a nepesseg mellette rendesen
2022. aug. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5, itthon? Pont, hogy csökkenő tendencia van :D


Kivéve a 800ezer lóvári dzsukel tshávót

2022. aug. 1. 06:17
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért, ha belegondolunk abba, hogy a gyúrás világába mozgolódó emberek jelentős része koxol, hobbi szinten is, felvetődik a kérdés, hogy egészséget hozott e a gyúrás a társadalomban, mint divatsport, vagy sem. 😄
2022. aug. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
Nem régen is sokan jártak de szinte mindenki abba hagyta 2 hét után
2022. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7, egyetértek. Rengetegen koxolnak, még olyan is akire ránézel, és olyan mintha nem is csinálna semmit.


Én elégedett vagyok magammal, átlag emberhez képest 100x jobban nézek ki.

2022. aug. 1. 11:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Koxolnak, de rájuk ránézel, és olyan mintha nem is csinálnának semmit?😂 Komoly szakértők lehetnek, megérte akkor szúrni magukat.🤣🤣

2022. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!