Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gáz az ha 2 hét már 2x jöttek...

Gáz az ha 2 hét már 2x jöttek oda hozzám a kondiban, hogy segítsenek mert annyira rosszul csinálom a dolgokat?

Figyelt kérdés
Múlt héten kezdtem el járni kondiba, próbálok úgy menni, amikor kevesen vannak, de amikor valamivel többen voltak, akkor már 2x is odajöttek hozzám, mert semmit nem csinálok jól, hiába nézem a videókat. Tudom, hogy kezdő vagyok, és senki sem született úgy, hogy profin csinálja, de olyan kellemetlenül érzem magam, ahogy látom, hogy mindenkinek milyen jól megy minden és csak nekem kell mindig segíteni.

2022. aug. 22. 10:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nem gáz, tanulmányozd hogy kell szabályosan csinálni, nézd meg a többieket és utánozd le. A saját erődhöz viszonyítva
2022. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár alkalommal járj személyi edzővel, ő megmutatja, mit hogy kell helyesen csinálni. Ez nagyon fontos, mert komoly sérülést is szerezhetsz, ha rosszul csinálsz gyakorlatokat.
2022. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Arra gondoltál már hogy megfogadod a tanácsaikat és nem csak megsértődsz?
2022. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Én inkább örülnék neki, hogy kijavítanak.

Szerintem normálisak, hogy segítenek egy kezdőnek. Nyugi, senki sem profin kezdte.

2022. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sőt, örülj neki hogy ilyen normálisak. De full kezdőként miért nem fogadsz személyi edzőt?
2022. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak random emberke jön oda, az nem feltétlen jelent sokat, ha egy edzö, akkor meg hallgasd meg a tanácsát, kösöznd meg és utána úgy csináld, ahogy mondta.
2022. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Nejed kéne gáz legyen mert ha szabálytalanul csinálod a gyakorlstokst rendszeresen, azzal tóbbet ártasz a testednek mint használsz. Jobban járnál ha pár alkalmat edzőhöz járnál. Megmutatná a helyes kivitelezést és onnan folytatod egyedül
2022. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Nem gàz én örülnék neki hogy ilyen normàlisak velem a kondiba

Nem elnézni kell a màsik mellet hanem segiteni

2022. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

milyen gyakorlatokat csinálsz pontosan?


Remélem nem egyből deadlift meg hasonlók :D


Először szoktasd hozzá magad szépen, ilyenkor jók a gépek is (mindjárt jön a gyk-s erőemelő király és lepontoz), hozzászoktatod magad az edzéshez + a kondis környezethez is, magabiztosabban állsz majd neki az összetettebb gyakorlatoknak is.


Jó hely lehet ez, ha segítenek, sokan csak átnéznének rajtad, szóval jó termet válaszottál :)


Kitartást

2022. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tényleg ne keverd a jószándékot a beszólással....


A fejedben tegyél rendet. Teljesen jóindulatból mondják.

2022. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!