Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok linkelni pár modern...

Tudnátok linkelni pár modern szemléleteket követő testépítő weboldalt/könyvet/irományt/blogot?

Figyelt kérdés

Olyan is jöhet, ami táplálkozással foglalkozik.


Köszi előre is.



2022. aug. 22. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
2022. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
DietGanz, azaz Nyakas Sándor...🤦🏻‍♀️ Isten óvjon mindenkit attól a sok baromságtól, amit az az ürge összehord...
2022. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Három harmad. Ha nem kell hogy magyar legyen Jeff Nippard. Mindkettő youtube
2022. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi a gond diet gainz-al?

a stilusa kicsit tenyérbemászó, de szerintem nem beszél hülyeségeket.

2022. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem beszél hülyeségeket, csak összeszedetlen, elkalandozik és sokkal lényegre törőbb is lehetne. Valami nem 100% nála mert az írásképe is nagyon kuka, a videók pedig igénytelenül vannak összevágva sokszor, pl. fülsüketítő a zene a szöveghez képest, vagy nagy az eltérés az interjú alanya és közte hangban
2022. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az igaz
2022. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Diet gainz-ról: Jópár videóját láttam. Megmagyarázza a saját elképzeléseit, illetve lebeszél a neki nem tetsző dolgokról, akár edzésmódszerről, akár bizonyos ételekről, akár tápkiegről, "tudományos" tanulmányokra hivatkozva. A csávó stílusa full lekezelő, hülyének néz kb. mindenkit a videóiban, és csak az a jó (szerinte), amit ő mond. Fél órát beszél egy ugyanarról, amit kb. 1-2 percben el lehetne mondani. És ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy az egyik videójában konkrétan agyhalottnak nevezte azokat, akik aminókat isznak edzés közben. Azt iszik mindenki edzés közben amit akar, és ha valakinek az aminó bejött, márpedig nekem bejött, akkor azt fogok inni.

Nekem pl. a kreatin nem jött be, mégse megyek oda a teremben Józsihoz, hogy figyelj már te agyhalott, a kreatin semmit nem ér, ne igyad!

Szóval egy nagyképű, s*ggarc a csávó.

2022. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, erre mondtam h tenyérbemászó a stilusa, de az amit az aminosavakról elmond az megállja a helyét, nyilván fogalmazhatott volna kicsit normálisabban.

kidobott pénz az amino de persze ettől te fogyaszthatod ha neked jól esik.

2022. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!