Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan oldható meg a súlyzós...

Hogyan oldható meg a súlyzós edzés otthon, ha kicsi a lakás?

Figyelt kérdés

Gondolom, a legjobb egy multifunkciós gép lenne, de az nagyon nagy helyet foglal, sajnos nem fér el. Ugyanígy a fekvenyomó pad sem nagyon.

Milyen eszközt szerezzek be, ami kevés helyet foglal, de minden izomra tudok vele gyakorlatokat végezni?



2022. szept. 2. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ugye hogy nem is olyan drága egy kondibérlet, ahol akármilyen gépet megtalálsz, folyamatosan karbantartott állapotban.


Ha egy fekvenyomópad elhelyezése is komoly logisztika akkor engedd el a témát

2022. szept. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
hát ja. ha még egy fekpad se fér el akkor terem.
2022. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Irány a konditerem!
2022. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Kézisúly. Ugyan én nő vagyok, de nekem elég a kb 40 kilónyi tárcsa, egy francia rúd, meg 4db rövid/kézi rúd. Igazából még csak ki se használom teljesen még.

Ha meg a célod nem egy szimplán esztétikus test, akkor ja, irány a kondi. Olcsóbb lesz, mint beszerezni annyi súlyt, ami pl egy versenyhez kellene.

2022. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy zavar ha látnak mások, főleg az elején amíg kezdő vagyok és bénázom. A fekvenyomó pad azért biztos elférne, meg kézi súlyzók, de pl. lábedzés azokkal megvalósítható?

Amúgy semmi komolyat nem akarok, csak egy kis formásodást.

2022. szept. 3. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak "formásodást" akarsz, és konditerembe egyáltalán nem akarsz menni, mert szorongsz, akkor nem tudom, hogy minek erőlködsz? Kezdjél el otthon saját testsúlyos edzést végezni, aztán idővel indulj meg calisthenics vonalon, akár ki is járhatsz street workout parkba is, ami ingyen van, aztán ha normálisan táplálkozol, akkor ki is fogsz nézni valahogy, és még erősödsz is. Esetedben ez kb. ennyi.
2022. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy senki nem fog foglalkozni veled a terembe. Az emberek nem azért járnak le. Olyannyira nem, hogy sokat bedugott fülekkel edzenek, annyira kizárják a külvilágot. Nem szeretik ha hozzájuk szólnak, mindenki elvan magában mint a befőtt.
2022. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!