Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány évbe telhet elérni ezt a...

Hány évbe telhet elérni ezt a Judo olimpikon testalkatot?

Figyelt kérdés

A képen Shohei Ono látható:


[link]


Továbbá, szerintetek tartható ez a forma hosszútávon egész éven keresztül?


Most kezdtem el thai boxolni heti 2x és kondizni is megyek heti 2x.



2022. szept. 17. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A testalkata nem különleges, és tartható egész évben. Csak éppen úgy megtanulni judózni, ahogy ő tud, az igencsak nehéz.
2022. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az most már esélytelen, mert 24éves vagyok és eddig összesen 1év Judo múltam van középiskolából.


De szerintem ez már egy elég jó fizikum, kevés ilyen emberrel találkozom az uszodában

2022. szept. 17. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy honnan indulsz pár év alatt talán 2 edzéssel is sikerül, de ehhez rendesen kell kajálni. Van izom azért rendesen rajta, csak nem alacsony a testzsír.
2022. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a testet elérni nem nagy kunszt, mivel 73 kiló a pali.
2022. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Lu Xiaojun pedig csak 80 kiló (mondjuk nem most), még se sok 80 kilós embert látok olyan fizikummal...
2022. szept. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

"Ezt a testet elérni nem nagy kunszt, mivel 73 kiló a pali."

Mondják ezt általában azok, akik száz év alatt fele ilyen testet nem értek el. A kiló csak egy dolog, annak naturálban nem túl nagy jelentősége van. A tényleges száraz izomszövet számít, amiből a belinkelt sportolón bőven van.

2022. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy újszülöttnek minden új, én nem tehetek arról, hogy egyesek csodát csinálnak egy 73 kilós szálkás testből. Elmész egy Spartan versenyre, ott is láthatsz ilyen testeket.
2022. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!