Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőt hogy érdemes...

Tömegnövelőt hogy érdemes meginni, és mit érdemes még mellé szedni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt vitaminokra. Természetesen edzenék mellé, meg szilárd kaját is vinnék be mellé. Nem komolyabban edzenék, de azért 1 órát súlyokkal, meg saját testsúlyos edzésel.


A lényeg igazából: hogy súlyt szedjek fel, úgy hogy elosztlik a testemen, és minimális izmosodás is lenne a cél.


Tudom, hogy ez nem hasra ütés szerűen működik.


Vitaminokat, tömegnövelő, és ez mellé még érdemes dextrózt is bevinni edzés után, vagy azt ihatom, a egyben a tömegnövelővel?


2022. szept. 25. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Zöld jumbo professional a csokis banán ízesítéssel az nagyon durrant.Extra izom és tömegnövelő.

De csak egy kanál kell belőle,ha kettővel iszol abnormális tömegnövekedést okoz.

2022. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én semmit nem szedtem, ittam mellé. Edzés után közvetlenül tömegnövelőt ittam, és pihenőnapokon is egyet.
2022. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Edzés után kinyílik az anabolikus kapu, ott épül be a fehérje az izmaidba a leghatékonyabban. Az edzés után érdemes azonnal inni tömegnövelőt, de lehetőleg 5 percnél ne várj többet, mert az abaolikus kapu nincs nyitva sokáig. Az 1 órás edzés fokozott stressz az izmaidnak, ezért érdemes BCAA-t vagy glutamint innod háromnegyed órával az edzés kezdete után. A tesztoszteron hozzájárul a teljesítmény növekedéséhez ezért a legnehezebb ismétlésekkor érdemes a tesztoszteront fokozni azzal, hogy a szexre gondolsz. Ez alapjáraton könnyebbé teszi a gyakorlatokat, viszont tesztoszteront is termel. Edzés után 2 órával érdemes teljes étkezést beiktatni, minden fontos tápanyagforrást beiktatva.
2022. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell az extra cukros tömegnövelő.

Tömegnövelőbe dextróz? Annak max egy szép kis fosás vagy hányás lesz a vége..

2022. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, igen. Azt nem is gondoltam, hanem, hogy dextrózt vennék be, tömegnövelőt meg reggel innám meg este. Attól függ, hogy jön ki a kalória. Kreatint, hogy érdemes szedni?
2022. szept. 25. 22:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Kreatint a nap folyamán bármikor...

Bár én estére a helyedbe nem innám meg a tömegnövelőt,nem biztos hogy jót tenne az alvásodnak. Reggelire akár okés is lehet. Melyik tömegnövelő lenne az?

2022. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért innál reggel tömegnövelőt? Edzés után vannak a legoptimálisabb feltételek az izomépítésre (anabolikus kapu). Reggel tömegnövelőt inni kész pocsékolás, semmi értelme. Edzés közben pedig mindenképpen igyál BCAA-t, vagy glutamint, ha nagy izmokat akarsz.
2022. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem létezik olyan biológiai jelenség, hogy anabolikus kapu, felejtsétek már ezt el.
2022. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anabolikus kapu hívő lettem
2022. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
BCAA-t fogok vásárolni már néztem is egyet. Azt, hogy kell fogyasztani?
2022. szept. 26. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!