Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biciklis futárként lehet...

Biciklis futárként lehet testépíteni? Vagy az egész napos tekerés túl sok kalóriát elégetne?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet
2022. okt. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem színpadra készülsz akkor simán, lényeg hogy annyival több kaját kell bevigyél mint amennyit felhasználsz tekergetés során.
2022. okt. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, leesik az aranygyűrű a kezedről a biciklizéstől.
2022. okt. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég sok izmos biciklis futár van Budapesten, combban főleg de néhányan felsőtestben is. Miért ne lehetne?
2022. okt. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem futárkodok, de a munkám miatt sok helyre kell mennem egy nap és mindenhova biciklivel megyek. Ez napi 40-100km között mozog, de inkább 50 körül lehet az átlag. Az egyértelmű, hogy súlyzós edzésben van egy kis visszaesés amióta ezt csinálom, de ami a fő különbség szerintem, hogy nincs annyi időm enni, mintha ücsörögnék valahol. Ez amúgy felfogható konkurrens edzésnek. Időzítés, kaja sokat számít, meg szerintem így az edzésprogramozás már elég kardinális, mert nem bírsz el bármennyi volument, és a fő szabadidős tevékenységed az alvás lesz (ergo ezt nem lehet a végtelenségig csinálni, mert kiégsz). Amit én most reálisnak látok, hogy a legtöbb területen szinten tartás legyen és mondjuk célzottan 1 dologban fejlődni, pl. fekvenyomás.
2022. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet de...azt mondanám, mivel egyébként nem jó edzésforma a futárkodás,hogy heti 3napban maximalizásd a gyúrást és azokon a napikon egy egy izomcsoportra fokuszálj.azaz 1nap kar,1nap has,1nap akármi ami tetszik szeretsz. A lábra is kéne valami mert nem igazán edzés mint írtam.

Fejlődést nem kéne erőltetni,mert marha kimerült leszel és ha fáradtan gyurod magad a végén még lesérülsz akkor ment a levesbe az egész.

Arra "gyurj" hogy megmaradjon ami van.

2022. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!