Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baleset után az egyik lábam...

Baleset után az egyik lábam le van maradva, valami tanács, amivel felhozhatnám?

Figyelt kérdés
Sajnos elvágtam a lábam es izmot is ért pár éve, 1,5hónap fekvés es majd 2 -3hónap mankózás után az egyik lábam izmosabb lett a plusz terhelés miatt, a másik meg kis gizda lett. Eddzek csak az egyikre? Vagy mi a legjobb mód ilyenkor? Köszi előre is.

2022. okt. 23. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosod.
2022. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy sebészorvos, ha csak nem gyúrós, nem fog erre valaszt adni, csak azt, hogy mikortól terhelhetem, de köszi a válaszod!😂
2022. okt. 23. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
En fel ev alatt hoztam fel kb, bar nekem a terdem tord darabokra. Attol is fugg milyen edzesmultad van meg mennyi zom volt rajtad. Ugyanugy edzettem csak kisebb sullyal, ne edz csak 1 labra..
2022. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azóta már 3 éve edzek es nőtt a vádlim-combom is, de a különbség azóta is megvan..
2022. okt. 24. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Erdekes. Nekem heti 2x1 ora nagysulyos labedzessel fel ev volt kb. Guggolas, felhuzas, kitores, hajlito, feszito. 120kg folott mar terdszorito vagy bandage kell sajna mert tobbszor mutottek, de mukodik
2022. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, akkor azért van mert az izmot is elvágtam
2022. okt. 24. 22:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban odafigyelek, mert már unom h nem bírok emiatt guggolninormálisan, mert a másik lábam próbál korrigálni/kompenzálni 😅😅
2022. okt. 24. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljes izomszakadasbol is hamarabb felepulnek.. eroltetni kell akkor is ha szar meg nem megy. Csinalhatsz 1 labas gyakorlatokat is csak ne hagyd ki a jot se. Annyi h a gyengebbel kezdj es ne csinalj tobbet a masikkal se. De ha ennyi ido alatt nem jott ossze lehet nem art par alkalmat vmi komolyabb edzovel labazni
2022. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1hónapot végigtolok most meglátjuk van e valami javulás aztan keresek egy edzőt
2022. okt. 25. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!