Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv láb napra...

Ez az edzésterv láb napra megfelelő? (többi lenn)

Figyelt kérdés
1 hónapja járok testépítésre, de most a második gym-be. PPL tervet követem, és heti 5x járok. Az új gym-be elég vérszegény a felszerelés így nehéz számomra összedobni a megfelelő lábedzéstervet. Ezeket a gyakorlatokat szeretném csinálni láb napkor: leg press, leg curl, leg extension, sitting calf. Ez a 4 gyakorlat elég a megfelelő lábfejlődéshez? Esetleg csináljak ezen kívül meg lunge-ot? Tudom, nem optimális edzésterv és kezdőként kéne csináljak compound gyakorlatokat, mint squat, vagy romanian deadlift. De ezektől a gyakorlatoktól fáj a hátam, mert nem tudom helyesen csinálni.

2022. nov. 15. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Yes of course. These exercises are megfelelőek. But if as a kezdő your hát hurts from compound gyakorlatok, you tessék mobilize and stretch, because kezdőként rohadtul not természetes, hogy fáj any part of your body or joint. As a naturál hobbigyúrós you will not get izmos, ha nem végzel squat or deadlift.
2022. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj még lunge-ot!
2022. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Kezdőként inkább ezt kéne:


A. Nap


5x5 Guggolás

5x5 Fekvenyomás

5x5 Evezés rúddal


B. Nap


3x5 Felhúzás

5x5 Mellről nyomás

3xMax Húzódzkodás


Heti 3 nap. ABA-BAB

2022. nov. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Edző, masszázs, nyújtás, csípőmobilitás, gyógytorna, guggolás rúddal. Én inkább megtanulnám. Persze ha 70 éves vagy az más.
2022. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!