Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Láb-hát napot lehet együtt...

Láb-hát napot lehet együtt csinálni?

Figyelt kérdés

Minda2 izomcsoportomra 1-1 órát szoktam edzeni.

Van ennek értelme?



2023. jan. 28. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A felosztásnak nem sok jelentősége van, ergo alapvetően miért ne lehetne láb-hát napod? A kérdés inkább az, hogy szerinted milyen információt hordoz, hogy hány órát edzel? A súlyzós edzés hatékonyságát szerinted percben vagy órában mérik?
2023. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Lehetni mindent lehet. A kérdés, hogy mennyire lesz hatékony.


Egy lábat én nem tudnék semmivel sem edzeni. Ha te képes vagy láb után hátazni, vagy hát után lábazni, akkor az az edzés nem intenzív.


Ha pedig heti 1x lábazol, akkor pedig végképp nem lehet berakni láb mellé semmit.

2023. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A súlyzós edzés hatékonysága meg nem azon múlik, hogy te 35 perc alatt, vagy másfél óra alatt tudsz leedzeni.

Lehet egy edzés 35 perc alatt is produktív, és lehet egy edzés másfél óra alatt is kontraproduktív.


2#-es voltam.

2023. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármit lehet de attól is függ hogy néz ki az edzésterved.Ez akkor működhet ha push-pull felosztást csinálsz,egyik napod az egész testre toló mozdulatokat a másikon húzókat.Alapvetően nem a legjobb mert nem lehet teljes mértékig megedzeni mindkét izomcsoportot de ez gondolom kompenzálva van azzal hogy egy héten többször csinàlod.
2023. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok ertelme tobb nagy izomcsoportot egy nap edzeni sztem. Szabad nagy sulyos gyakorlatokat csinalok foleg es nem menne hatekonyan. Egymast kovetoleg se rakom oket. Hatra meg combra is 3-4 gyakorlatot csinalok. Hat melle kart vagy vallat szoktam, comb melle meg vadli.
2023. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak mint fentebb is írták kimerítő.Pont két legnagyobb izomcsoportot edzenél együtt.Addig míg kezdő vagy mondjuk tökmindegy.De kesőbb mikor már nem lesz elég néhány sorozat guggolás meg evezés,le$opod magad mire tiszteségesen leedzed őket.
2023. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Láb mellé mehet bicepsz tricepsz esetleg váll de hát meg mell ne.
2023. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!