Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik termet választanátok...

Melyik termet választanátok ezek közül? Jól érzem, hogy nem érte meg termet váltani ilyen esetben?

Figyelt kérdés

1, Havi diák bérlet: 12.900Ft, minden fajta gép van, normálisan le lehet edzeni, kézisúlyzók nagysága is bőven elegendő, viszont 50km-re van tőletek, ezért oda-vissza másfél óra az út vonattal. Zsúfoltság nincs a teremben, mindig van szabad gép. Ár-érték arányban teljesen rendben van a terem.


2, Havi diák bérlet: 8500Ft, korlátozott minden, azaz mellre fekvenyomáson, tárogatáson kívül nem tudtok mit csinálni. 1 smith keret, 1 keresztcsiga van, illetve hátazni 1 basic mellhez húzó gép. Lábra van hajlító + feszítő gép (meg nyilván guggolás + rdl). Súly az van elég, azzal nincs probléma, viszont a kézisúlyzók csak 35kg-ig vannak, ami mellezésnél nekem kevés. Relatív családias hangulatú, mindig ugyanazok az emberek járnak, látásból ismer mindenki mindenkit már. Ár-érték arányban egy vicc szerintem a terem felszereltsége. A terem 10km-re van tőletek, szóval bejárni gyerekjáték.


Onnan jön a kérdés, hogy az utóbbi 3 hétben váltottam a "prémiumabb" teremre, viszont nagyon sokszor nincs kedvem elmenni edzeni, ez viszont nem fordult elő soha, amikor a közelebbi teremben edzettem.


Ha belegondolok, csak azért mentem át, hogy tudjak kábeles nyomást csinálni és mellnyomó gépezni mellre, illetve hátazni is 1 fokkal jobb a T rudas evezés miatt. De hát megéri 4 gyakorlat miatt ennyit utazni, amikor valójában a gyakorlatszelekción szinte semmin sem múlik, ha nem vagy profi testépítő? Nyilván költői kérdés volt, mert tudom, hogy nem.. :D Ezen kívül minden más ugyanaz, tricepsz, bicepsz, váll edzése az megegyezik. (lábra azért nem nyilatkozom, mert sérülés miatt eleve korlátozott az egész, mert csak combfeszítő gépezni és hajlító gépezni tudok, azaz a láb edzése is ugyanaz mindkét helyen.)



2023. ápr. 29. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján nekem is minden téren szimpatikusabb a második terem.
2023. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
50km soknak tűnik. Van benzin költség is, az elég sok lesz a teremhez képest. Na meg én főleg szabad súllyal szeretek edzeni.
2023. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahh tuti nem utaznek ennyit ugyhogy a 2. Siman lehet ott is mindenre edzen, a szabad suly amugy is jobb. Ha konnyu az egykezes akkor ne elso gyakorlatnak rakd be. Nyomj elotte ruddal vagy tolockodj, de szettezheted tarogatassal is pl.

A mellgep koncentraltabb, kotott palyas. Nem lesz semmi kulonbseg naturalon ha azzal vagy barmi massal nyomsz..sot. Trudazni meg tudsz egy sima ruddall meg szuk lehuzoval is, de nemigazan fogsz kulonbseget latni, erezni ha mashogy evezel

2023. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem éri meg.

Talán meg lehet kérdezni a terembe, bővítenének-e, egy próbát megér.

2023. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azon az 1-2 gyakorlaton fog múlni a fejlődésed, kár volt ennek kitenni magadat. Abszolút negatívba dől a mérleg a döntésed miatt.
2023. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!