Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étkezés kiváltására?

Tömegnövelő étkezés kiváltására?

Figyelt kérdés

Myprotein-en botlottam bele, hogy a tömegnövelő valójában sima tejsavó fehérje, amihez zabot adtak hozzá.

Nekem sajnos mindig is gondom volt az evéssel, főleg reggelente. Szóval adott a kérdés: ki lehet váltani egy reggelit tömegnővel, ha egyébként hízni nem szeretnék?


2023. máj. 13. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

"a tömegnövelő valójában sima tejsavó fehérje, amihez zabot adtak hozzá"


Érzek némi fogalmatlanságot ebben. A tömegnövelő funkciója a többlet kalória. Innentől fogva tulajdonképpen mit vársz mi legyen benne? Az is tömegnövelő ha magadnka turmuxolsz mondjuk tej, mogyoró, banánból pl.

Milyen tömegnövelőt keresel? Amiben zab helyett nettó cukor van?

Vagy mi az elképzelés?


Nem az lenne a lények mennyi a kcal benne? De ha már itt tartunk mennyi a napi beviteled most, és mennyi kéne legyen? Jaaaaa hogy fingod nincs. Értem.

2023. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ki lehet, de olcsóbban jössz ki, ha veszel a Lidl-ben darált zabpelyhet, rendesz fehérjét, és összekevered a kettőt. Sőt, így még ki is tudsz mérni magadnak annyi zabot, amennyit te gondoltál.
2023. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Normális étkezés nem váltható ki. A tömegnövelő kb fehérjepor meg cukor kva drágán eladva. Arról nem beszélve hogy kb 0 vitamin és ásványianyag tartalma van.


Ha nem tudsz eleget enni, akkor simán lehet shaket csinálni, amibe tehetsz zabot, fehérjét, cukrot, gyümölcsöket, mogyoróvajat stb. Egy ilyen shakekkel kb gyerekjáték akár 1000 kalóriát összehozni és mivel folyékony ezért nem egy nagy dolog meginni.

2023. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lazy Lover ***** válasza:
79%
Egy étkezést ki válthatsz vele nyugodtan de csodát ne várj tőle
2023. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
nem akar csodát várni tőle csak kiváltani a reggel étkezését.Lehet,és ahogy előttem írta valaki,inkább vegyél egy jó fehérjét és keverd össze zabpehellyel jobban kijössz
2023. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok mint te kérdező. Én sok évek óta zabot+fehérjével összekeverve eszek reggelire. Én sem tudok szilárd kaját enni reggel,ha megpróbálom akkor max öklendezve.. Akinek ilyen gondja van annak ez tökéletes. Míg nem edzettem előtte nutridrinket ittam..


Ez egy étkezés csak. A napi bevitel a mérvadó. Az hogy egy étkezést kiváltasz ezzel még nem fog tragédia történni. Attól még lehetnek ugyan olyan makróid így is, mintha tipikus rizs csirkét tömnéd reggelre is.


" 0 vitamin és ásványianyag tartalma van."

- Nyilván egy darab étkezés kiváltásával egyből vitamin hiányos lesz..

Felesleges ennyire túltolni ezt az étkezéses dolgot.

2023. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ledarálok 200 g zabot, 30 g méz, 30 g szőlőcukor, 15 g olivaolaj, 15 g lenolaj, 2 adagolókanál tejsavó. Nem kell hajnalban hányásig tömni a rizscsirkét, legyetek kreatívak.
2023. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
reggel minek viszel be ennyi cukrot?30g méz és 30g szőlőcukor minek?
2023. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert 12 órája nem ettem.
2023. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!