Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitol nagy a testzsir szazalekom?

Mitol nagy a testzsir szazalekom?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni egy eve,egy fel eve kicsit jobban odafigyelve edzovl is. Valamennyi izom jott is fel ram szerencsere. A kajara is most kezdtunk az edzommel jobban raallni.

Amugy vekonyabb es magas vagyok,172 cm es 60-62 kg kozott lenni a sulyom.Csinaltunk egy merest es meglepett,hogy a testzsir szazalekom 33% szazaleknak mutatta a kutyu.Az izmot is 34% ,viz rendben volt,2.5% zsir a belso szerveken,3 evvel idosebbnek mutatott a gep ,mint ahany vagyok,de amugy az edzom azt mondta,hogy a tobbi eredmeny rendben van ezt o sem ertette. Nem eszek zsiros kajakat ,vacsira is odafigyelek ne terheljem le a szervezetemet ,mert nem is alszom jol. Mitol lehet vajon?


22/L


2023. júl. 1. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert egészséges felnőtt nő vagy
2023. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem rossz volt a mérés: 172 cm-el és 60-62 kg testsúllyal aligha lehetsz olyan, mint képen a jobb oldali: [link]

Ha a testzsírod 33% és az izom 34%, akkor a víz rendellenesen alacsony, már kiszáradtál volna. Szerintem mérési hiba volt.

Szerintem inkább a tükörnek higgy, ne a műszernek. Vagy menj el máshova mérést csináltatni.

2023. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Mert kövér vagy.
2023. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Mivel lett mérve a testzsírszázalék?

A legtöbb (nem orvosi) műszer totál megbízhatatlan... nekem 2 perc különbséggel 7% különbséget mért, például :)

Még a kaliper megbízhatóbb, mint ezek az elektronikus vacakok.

2023. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen egy merlegre alltam ra:)
2023. júl. 1. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Á, a mérleg az totál pontatlan. Semmi jelentősége annak a számnak, amit kiírt. Állj rá ma, és tök mást fog kiírni.
2023. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem mérleg alapján kell számolni.
2023. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek a mérlegek nem mérnek pontosan testzsírt.
2023. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nőknél a 25-30% testzsír teljesen egészséges. Igazából kb 3-5 kiló zsírból fogyással azt elérheted. Az izomszazalékod átlagon feluli.
2023. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, most olvasom hogy mérlegre álltál rá. Azok semmit nem érnek. Inbody felmérés kellene.

Mostanában periodx klinikán vannak ingyenes mérések nyílt nap leretében illetve a westendben is megmérnek tök ingyen az egyik sportolban ami a középső lépcsőknél felül van, a fsgyizó/sütiző mellett (nem jut eszembe a neve). Ha nem budapesti vagy, akkor is vannak lehetosegek biztos, vagx elmesz kb 4-5 ezer forintert meretni ha nsgxon kivancsi vagy.

De ha edzel es tenyleg ennyi a sulyod, akkor ez a magassagodhoz eleg jo

2023. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!