Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőteremben max. hány kilós...

Edzőteremben max. hány kilós ember tudja használni a gépeket?

Figyelt kérdés

A kérdés onnan jutott az eszembe, hogy amikor nézegettem a különféle gépeket (futópad, elliptikus tréner stb), akkor mindnél olyan 100-120 kiló volt a felhasználó max. súlyhatára, viszont sok youtube-os videóban akár 200 kiló felettiek is vígan taposnak, gyalogolnak stb különféle edzőtermi gépeken.

Vagy ez csak külföldön van így?


A magyarországi edzőtermek hány kilós felhasználókat tudnak fogadni?


Egyáltalán van valami súlyhatár vagy be sem engedik az extrém túlsúlyosokat? Ti láttatok már ilyet itthon?


Egy felhasználó honnan tudhatja, hogy az adott gép biztonságosan használható-e az ő számára?


Vagy összeszakad alatta és akkor vele fizettetik ki az árát vagy hogy van ez?



2023. aug. 1. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Láttam már jópár szép nagydarab (dagadt) embereket kardiózni, de olyat még nem láttam, hogy valaki alatt *BBBMMMMM* összeszakadt volna pl. a futópad.🤣
2023. aug. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzőteremben sokkal masszívabb gépek vannak, mint amit te otthonra meg tudsz venni (de nekem otthoni ellipszis trénerben is pl. 150 kilós súlyhatárú van, szóval létezik).
2023. aug. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rosszlovas ***** válasza:
100%

A termi gépek nem az otthoni kategória... nem véletlenül sokkal drágábbak is - pl.ahova én járok, az ottani ellipszis tréner 1,7M. Vagy kétszer olyan nehéz, és sokkal masszívabb is, mint az én otthoni, középkategóriás (250 E) gépem.

Az enyémre a súyhatár 120 kg, a termi gépre 180 kg van írva...

2023. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ment mindenkinek a zöld! :)

2023. aug. 2. 19:29
 5/5 Á.Zoli ***** válasza:
100%
A jobb futógépek minimum 180Kg-ig írják a felhasználó súlyát, nyilván ettől többet is elbír, de erre vállal garanciát
2023. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!