Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Max súlyos guggolás után fáj...

Max súlyos guggolás után fáj a lapockám körül és kisugárzik más területekre is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Max gugolásnál amikor elkezdtem felállni akkor éreztem, hogy egy kicsit behajoltam, vagy jobban előredöltem. Végülis úgy felálltam. Utána az edzés további részében éreztem, hogy valahol ott a bal lapocka körül kicsit fáj. Másnap is fájt, de össze-vissza ment a fájdalom. Hol a bal könyökömben, hol kicsit feljebb. Aztán a bal mellembe vagy a bal oldalt az oldalamba, bal vállam. De nem is inkább fájdalom csak ilyen kellemetlen zsibbadás, húzó érzés, vagy mint amikor beszorul a levegő. Vártam vele egy hetet, a hét vége felé már nem éreztem problémát csak nagyon halványan. Folytattam az edzést (crossfit), néha-néha éreztem de abszolút nem korlátoz az erőkifejtésben. Másnapra megint ugyanugy előröl kezdődött. Mozgásban se korlátoz csak ha valahogy úgy sikerül megmozdulnom hogy a bal lapockám körül indul az egész vagy ha szerelőkent a bal oldalamra kell feküdnöm akkor néha be tud szúrni. Vagy esetleg ha a bal kezemet kell jobbra nyújtani akkor is érzem. Meghúztam vagy sérv vagy mi lehet ez? Várjak vele vagy orvos? Ha orvos milyen orvos? Edzésre tervezek menni tovább mert nincs különösebb baj edzés közben.

2023. aug. 17. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ha napok után sem múlik a probléma, akkor nyilván orvos. Nekünk erről fingunk nincs.
2023. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

reumatológus

ortopédus

gyógytornász

2023. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!