Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen “kigyúrtságtól” , hány...

Milyen “kigyúrtságtól” , hány hónap edzés után kezdtetek ujjatlan trikót, atlétát hordani nyáron?

Figyelt kérdés
És mik voltak a reakciók? 😁

2023. szept. 2. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
így van pontosan 10 es, egyetértek veled,csak sok idő mire eljut ide az ember,mar ha valaki eljut,nagyjából leírtál mindent
2023. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sok-sok ev, semmi kihagyas (kb soha 1-1 nap se), brutal edzesek, tudatos kajalas es jo genetika.. igazabol ha ez mind megvolt mar atallsz agyban vhogy. En mar edzeni is puloverbe edzettem nagyreszt vegul meg itthonra csinaltam termet.
2023. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Én nem edzek, nem vagyok egy kigyúrt alak, mondhatni átlagos, arányos testalkatom van. Nincs 'pókhasam', de nem vagyok 'pálcika' sem.


Mégis hordok ujjatlanokat, főleg nyáron. Nem kell ahhoz kigyúrtnak lenni. Persze az ujjatlan azért többet mutat, de jól tud állni azon is, aki nincs kipattintva.

2023. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!