Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jól állna, ha kigyúrnám magam...

Jól állna, ha kigyúrnám magam úgy, hogy csak 173cm magas vagyok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő lenne, amíg látható eredményt tudok elérni jó étrenddel?

2023. szept. 24. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Érdemes. Ha már ilyen picire nőttél, legalább izmos legyél.
2023. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb bodybuilder alacsony
2023. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Látható eredményeket már akár pár hónap alatt is el lehet érni, érdemi izomtömeget nyilván X év múlva fogsz elérni, ha el fogsz egyáltalán valaha. A kigyúrtság pedig mindenkinek jól áll értelemszerűen. A testépítés amúgy is kedvez az alacsony embereknek.
2023. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés vagy, a kevesebb izom

is többnek látszik. Egy gimis osztálytársam 16 évesen hatalmas izomtömegűnek látszott magassága csekélyebb volta miatt. Most is előttem van, pedig 30 év alatt azért láttam izmokat bőven…

2023. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Sztem mindenképp megéri nekem pl az alacsony kigyúrt pasik jönnek be:D
2023. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kb. 4 év 5 hónap 34 nap 23 óra 20 perc 45,9 másodpercnél már kigyúrtnak fogsz számítani.

Megfelelő ez így?

2023. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, de nem kell h*lyének nézni. Jól tudom, hogy ezt nem lehet megmondani mert rengeteg dologtól függ. A többieknek pedig köszönöm!
2023. szept. 26. 09:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is rendszeresen kondizok a versenysport mellett, és tele vannak a konditermek hozzád hasonló alacsonyabb növésű, de nagyon szépen kigyúrt srácokkal.

Most 27 vagyok, de már 18 évesen 78-80kg izom voltam 189cm magassággal (jó genetika), de a mostani 93-95kg-ra eljutni már sokkal hosszabb idő volt (pontosan kétszer annyi), mint 18 évesen 80kg-ig.

Hajrá!💪💪

2023. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az eredmények elérése a testépítésben számos tényezőtől függ, beleértve a genetikát, az edzési intenzitást, az étrendet és a kitartást. A magasság, például, nem határozza meg, hogy milyen eredményeket érhet el a testépítésben. A testépítés során az a cél, hogy izmot építsen és alakítsa testét, ami számos egészségügyi és esztétikai előnyt hozhat.


A látható eredmények időtartama nagyban függ az egyéni kiindulási helyzettől, az edzési rendszertől és az étrendtől. Általában azonban az emberek látható eredményeket érhetnek el néhány hónap alatt, ha követik egy jó étrendet és rendszeresen edzenek. Az első eredmények általában az izomerő növekedésében és a testkompozíció javulásában jelentkeznek.


A testépítés hosszú távú folyamat, és a további fejlődéshez idő és kitartás szükséges. Néhány hónap után már látható változások lehetnek, de ahhoz, hogy "kigyúrja" magát, hosszabb távon is folytatnia kell az edzést és az egészséges étrendet. Ebben az időszakban fontos lehet az is, hogy tanácsot kérjen egy edzőtől vagy szakértőtől, hogy hatékonyan fejleszthesse testét és elérhesse céljait.

2023. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Copy and paste
2023. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!