Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrtál már ma?

Gyúrtál már ma?

Figyelt kérdés

dec. 11. 15:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
azt nem érinti ez a kérdés
dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mit sportolsz?
dec. 12. 16:01
 13/22 anonim ***** válasza:
20%
#9 Köszönöm szépen, ilyen emberek miatt nem járok edzőterembe! Lehet trollkodsz, lehet nem, de sok "gyúrós arc" elérte, hogy majdnem egy szinten vannak toxikusságban a homofóbokkal a társadalmi ranglétrán.
dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
én örülök hogy nem jársz terembe,tartsd meg ezt a jó szokásod inkább,amíg mások nézeteitől függ az életed,hosszú út van még előtted kisbarátom
dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#13

Szívesen, máskor is!

dec. 13. 10:51
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
#14 Tudod, nem azzal van baj, ha valaki edz, sőt, tesz magáért, ez tök jó. De nagyon sok ilyen példa van társadalmi szinten is, hogy ezek attól mert rájuk rakódott egy kis izom valami istennek képzelik magukat, végigvideózzák a vállizmaikat amíg ott vannak, 10x. Ennek tetéjében ráadásul sokan szidják a nagyon sovány, illetve nagyon kövér embereket, vagy azt akit nem érdekel ez a maszkulin-bohóckodás, mert általános empátia már nem szorult beléjük. Ez a durva önimádat átmegy mások kéretlen ócsárlásába sok esetben, ezért lelkileg csak kisfiúk, én teljesen megértem ha valaki nem akarja egy olyan helyhez adni a nevét, ahol van akár egy ilyen ember.
dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
de legyél már annyira értelmes hogy nem engeded be az életedbe ezt a dolgot,olyan szinten se hogy ide leírod a panaszos.kit érdekel más idegen ember?
dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
nálunk is sok ilyen ember van de engem ez nem érint sehogy,majd biztos emiatt nem járok le edzeni hogy más mit csinál
dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#17 Ha bárki írhat ide bárit, persze törvényes keretek között, akkor én is leírhatom a véleményemet ide! :) Mint ahgyan te is megtetted. Most az, hogy neked nem tetszik, hogy írtam, hát ez van, nem fogok sírni miatta.
dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
leírhatod,én csak rácsodálkoztam,miért van jelentősége más embernek az életem ezen részéhez.Ilyen alapon utcara se megyek mert alapjáraton sok olyan emberrel talalkozom a varosban aki nem szimpatikus vagy hovatovább idegesít
dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!