Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A striák a bicepszen elfognak...

A striák a bicepszen elfognak tűnni?

Figyelt kérdés

Most az esti zuhanyzásnál nézegettem a karom és észrevettem hogy tiszta stria a bicepszem.

Ezek el fognak tűnni idővel, vagy megmaradnak?

[link]

[link]

[link]


Jó, egy napozás rám férne... 😄


3 hónapja kezdtem el edzeni. Mikor elkezdtem, 33-mas volt a felkarom kerülete, most pedig 35-ös, pedig ez idő alatt még fogytam is 9 kilót.


Olvastam hogy a kezdőknél még gyorsan növekszik az izom, de ez azért meglepett.


Mondjuk az is igaz hogy nem veszem félvállról az edzést.


dec. 28. 21:14
 1/1 anonim válasza:
100%

nekem is van egy pár hasonló: [link]


halványodni fognak, lényegében kisebb hegek lesznek, de amíg még ilyen rózsaszínes érdemes bekenned őket hidratáló krémmel, és sok folyadékot inni ezzel csökkentheted a későbbi láthatóságukat, illetve, növelheted a bőröd rugalmasságát és a későbbi stria képződést


viszont a bőrgyógyászaton hatékonyan tudják kezelni a kis hegeket fény vagy lézeres kezelésekkel, ha nagyon zavar, de ennek érdemes lenne utána nézned


ez teljesen természetes és ha nem is tűnnek el nem kell szégyellni őket, mindenki aki látni fogja az eddig befektetett energiát és a jelenlegi formáddal fogja összekapcsolni, nem gondol senki arra hogy igénytelen lennél vagy hasonló

dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!