Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek a kedvenc sportruházat...

Melyek a kedvenc sportruházat márkáitok kondizáshoz? Mik váltak be a legjobban?

Figyelt kérdés

dec. 29. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Gyakorlatilag szerintem bármi, ami nem pamut, mert abban csak mégjobban izzadsz. Legyen kényelmes azokhoz a gyakorlatokhoz, amiket végezni szeretnél, a nagyobb mozgástartományú vagy intenzívebb dolgokhoz praktikusabb valami testhezálló. Rajtam mondjuk egy atléta szokott lenni meg egy rövidnadrág. Éppenséggel Under Armour, de csak mert egy külföldi úton fillérekért találtam leárazva, úgyhogy belemarkoltam és hoztam pár szettet, most azokat használom. De amúgy szerintem mindegy a márka, bármi jó amit arra találtak ki hogy izzadj benne.
dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen téren nincs kedvenc márkám, de a súlyzós edzés nem is az a sport, ahol a ruházatot túl kéne gondolni. Tiszta póló, kényelmes nadrág, lapostalpú cipő. Pólót és nadrágot bármelyik ruhaboltban tudsz venni, cipőnél pedig én kifejezetten a Vans és a Converse csukákat preferálom, de a legolcsóbb kínai vászoncipő is megfelelő. Kondizáshoz tényleg annyira mindegy.
dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Decathlon pilateszes sorábol a legolcsóbb cuccok

Polobol pl már utcára is csak azt hordom, kényelmes, jó minőség, olcsó

dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Bármelyik legolcsóbb kínai vagy takko-s póló és rövidnadrág. Az eredmények nem ezen múlnak. A konditerem meg nem divatbemutató. A legdrágább ruha rajtam a teremben az a súlyemelő cipő. Abban sajnos nincs olcsó (még akciósan is drágák), de legalább csak egyszer kell megvenni, mert ezek elég strapabíróak. Ezeket nem lehet elnyűni.
dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Én a kiselejtezett, lerúgott munkahelyi pólókat használom gyúráshoz, amik már kinyúltak, szakadtak és nem tudom őket fellépéshez használni a Kék Osztrigában.
dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Az én konditermi outfitem évek óta egy atléta trikó, egy mackónadrág és egy Vans old skool. Ennél jobban kár túlmisztifikálni a ruházkodást ebben a sportágban.
dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BeefEater ***** válasza:
Valami jobb minőségű edző short (Decathlon) és régi, utcára már nem felvehető póló.
dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Decathlonból nadrág és póló. Pólónál fontos, hogy "szellőzzön", ne szívja be az izzadságot. Cipőnek pedig befogtam egy már meglévőt, amit annyira nem szerettem hordani.
dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Én ellentéte leszek akkor az eddigi válaszoknak, én full nike műanyag edzőcuccban tolom tetőtől talpig, de ennek az az oka, hogy a futásról váltottam gyúrásra, miután realizáltam, hogy nem pálya, hogy úgy nézek ki mint egy 19 éves biszex bölcsész. A futásnál nagyon számít mi van rajtad.
dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Én is azt vallom, hogy kb. mindegy, mit hordasz, csak legyen kényelmes es ne akadályozzon a mozgásban. Annyiban vagyok csak speciális eset, hogy én kifejezetten a pamutpolókat preferálom, meg úgy is, hogy tudom, nem vezetik el az izzadságot. Valahogy ezen hátránya ellenére is jobban szeretem a pamutot felsőruházatként. Alul meg egy 15 éves Nike rövidnadrágot viselek, amit anno futáshoz vettem. Ha kint edzem (a terem mellett sw parkban is gyakran megfordulok), akkor hidegben egyszerű mackónadragot viselek.
dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!