Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A pallof press jó hasgyakorlat...

A pallof press jó hasgyakorlat? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Nem túl elterjedt, én még senkit sem láttam ezt csinálni.

Kipróbáltam. Még soha sem volt olyan izomláz a hasamban, mint ez után.



jan. 3. 05:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó hasgyakorlat, hisz nem is hasgyakorlat. Ez egy gyógytorna gyakorlatra törzsre (core), nem célzottan hasra. A törzsnek része az egyenes hasizom, ami izometrikusan feszül e gyógytorna gyakorlat közben, de ez semmit nem jelent, mivel az izomláznak semmi köze a fejlődéshez. Ha egy adott gyakorlatot még sose láttál senkitől a konditeremben, annak oka van. 2024-ben miért akarsz új hiper-szuper csodagyakorlatokat felfedezni, amikor már hosszú évek óta tudjuk, hogy mi a jó gyakorlatok, és mik a nem jó gyakorlatok (utóbbik mára vagy kikoptak, vagy soha nem is terjedtek el, nem véletlenül)?
jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kínai súlyemelőktől láttam a youtubeon.

Akkor mit érdemes csinálni hasra? Hasprésből megcsinálhatok 100-at, akkor sem érzek semmit. A Pallof meg egy erős gumiszalaggal nehéz

jan. 3. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Harangozás.
jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Báttya, ez mióta hasgyakorlat?🤣

Ennyi erőve akkor a mellről nyomás is hasgyakorlat, mert a hasizomnak stabilizálnia kell, nehogy összeszakadj.😆

jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jan. 5. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Ember, te szerelmes vagy a félpucér kínai csávókba!😆 Hmm... Szép!

jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A belinkelt videóban elhangzik, hogy ez egy törzsgyakorlat, nem egy célzott hasgyakorlat. Ezt írtam le az 1. kommentben tegnapelőtt reggel, te meg azóta ezen kattogsz.
jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak meg akartam mutatni, hogy a kínaiak is csinálják
jan. 5. 16:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak nem a kockahas miatt.
jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!