Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Crossfittel el lehet érni...

Crossfittel el lehet érni valamit?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy kurzusra, heti két alkalom, 1-1 óra. Ezen kívül elmegyek konditerembe is, célom valami jobb alak. Nincs szükségem drasztikus átalakulásra és nagy súlyvesztesre, csak formásodás céljából iratkoztam be. Izomlázam nem szokott lenni, az ismétlésszámok sem túl magasak, eddig edzettem otthon, szóval a 10 guggolás pl szinte semmi, de alapvetően a crossfittnek van ilyesmi hozadéka?

(Az étkezésem rendben van)

25N



jan. 12. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A crossfit rengeteg súlyzós és saját testsúlyos erőgyakorlatot tartalmaz, tehát nyilván lehet vele izmosodni, de alapvetően a crossfit nem izmosodásra való. Arra a progresszív konditermi edzés való. Ha ezzel tisztában vagy, akkor hajrá, jó sportolást, jó fejlődést!
jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

ha csak " formásodni " akarsz elég lesz a crosfit


ennél többet nem is kell tőle várni

jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha most jelentkeztél először, akkor az alapokat tanuljátok meg. Később egy-egy edzésen tőled függ majd, hogy mennyire intenzíven edzel. Az adott feladatot végre tudod hajtani kisebb súllyal, lassan, pihenősen, vagy nehéz súllyal, minél rövidebb idő alatt (vagy adott idő alatt minél több ismétlést) Tehát lehet úgy crossfitezni, hogy semmi pozitív változás nem történik, de normál esetben lehet formásodni.
jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!