Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen izmokra lehet egymás...

Milyen izmokra lehet egymás utáni napokon edzeni?

Figyelt kérdés

jan. 14. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mármint hogy mik azok az izmok, amiket minden nap lehet edzeni? Nem sikerült leírni a kérdést.
jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Amit nem terheltél előző nap, de az is kérdés mekkora a terhelés amit kapott, és így mennyi idő a regenerálódás(itt képbe jön az alvás minősége,mennyisége, és az étrend is, meg úgy az egész életviteled)

csinálhatsz húzó-toló-láb felosztást vagy láb/kar - mell/hát/váll felosztást is, vagy szét bonthatod 5napra az összes izomcsoportot, de ez kezdőknek, meg úgy általánosságban véve naturáloknak(szerintem) felesleges, én a húzó-toló-láb felosztás híve vagyok, 1 héten így 6nap edzés, 1 nap pihi, de kezdőként még ez is sok hirtelen

jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. hasra
jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sose tudjuk meg mire gondolt a kérdező 😆
jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha hétfőn mell tricepsz edzés volt akkor kedden nem szabad váll edzésnek lenni de ezen kívül mehetnek mondjuk lab,has,hat,bicepsz?
jan. 15. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha hétfőn mell tricepsz edzés volt akkor kedden nem szabad váll edzésnek lenni?"

Miért ne szabadna? Bármelyik izmodat edzheted bármikor, ha azt érzed, hogy hatékonyan meg tudod dolgoztatni.

jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!