Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig szokott izomlázat...

Mennyi ideig szokott izomlázatok lenni?

Figyelt kérdés

Kihagytam 3 hetet, és teljes, testedzést végeztem.


A combomat 1 hete is érzem, izomlázam van.


Normális, hogy ilyen lassan regenerálódik?


jan. 17. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán szokott izomlázam lenni, de nekem is volt már 1 hétig tartó izomlázam. Kezdőként ez normális, pláne ha heteket kihagysz. Ha fájdalom is van, fokozódik a dolog, vagy még 1 hét múlva sem múlik, akkor azért fordulj szakemberhez, de nem hiszem, hogy bármi baj lenne.
jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kezdő vagyok, csak volt 3 éve 1 év kihagyás, előtte 10 évig edzettem.


Mióta újrakezdtem lassabban múlik el, 3-4 nap is.


Régen azért 1-2 nap volt.

jan. 17. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Ha nem edzettél egyáltalán 3 hétig majd nyomsz egy nagyon kemény edzést akkor elég nagy az esély arra hogy jóval több ideig lesz izomlázad ez függetlenül attól hogy kezdő vagy e vagy sem.


Nem véletlenül kell ilyenkor lassan visszarázódni

jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
van simán hogy 1 hétig pedig 10en eve edzek,de van hogy semmitol sehogy,most pl a vadlimban 4napja eleg durva
jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 abigel0000 válasza:
Nekem is nagyon sokszor van izom lázam főleg akkor ha ki ha nagyon sok időt ki hagyok, ilyenkor ez normális.
jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, ha combban van, mert akkor tovább haladni is nehéz, hiszem, a tartásért felelős a láb, bármit edzel.
jan. 17. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:
jó erzés az azért,neha persze lehet zavaró
jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen véletlenszerű.


Van, amikor nincs, de legutóbb egy toló edzés után 3 napig éreztem a mellemben az izomlázat, pedig nem hagytam ki 1 napot sem és ugyanúgy, ugyanolyan intenzitással és efforttal edzettem, mint azelőtt.


3 hete kezdtem el normálisan lábazni egy sérülés után, és 4 napig járni alig tudtam, szóval a kihagyás az szerepet játszik ilyenkor ebben.

jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát jó a hajad, jó a szakállad, helyes vagy, menő az öltözködésed, szalonautód van, pénzes vagy, művelt vagy, magával ragadó a kommunikációd, de nem vagy 90 kiló, ezért nem tudsz csajozni. Valószínű.
jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!