Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjeport hogy lehetne...

Fehérjeport hogy lehetne másként másként fogyasztani, ha nem folyadékkal szeretném elkészíteni?

Figyelt kérdés

Fehérjeport hogy lehetne másként másként fogyasztani, ha nem folyadékkal szeretném elkészíteni?


Valamilyen szilárd kaja elkészítés érdekwlne. Nem shakel.

Tejsavó fehérjénél ez más lehet?


jan. 20. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kásához vagy süteményhez lehet használni.
jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rengeteg sütihez lehet használni vagy ételekbe belekverni

pl natúr joghurtba elkevered és ízesített joghurt. vagy zabkásába, tejberizsbe, krémtúróba stb belekevered

sütikhez a vgeán fehérjepor általában jobb. nekem a whey sokszor elrontotta, elfolyósította. egy bizonyos arányig pedig a vegán fehérje úgy működik mint a liszt

azt javaslom keress protein powder recipe-t. főleg angolul lesz sok.

illetve a tejsavó fehérjét ha pl zabba teszed sose főzés előtt hanem mikor elkészült mert hőre elég undorítóan össze tud állni

jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én gofriba szoktam pl, egész jó lesz tőle az íze is
jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zabkasa, rizskasa. Inni nem is szoktam. Ch meg zsir nelkul szamomra nincs ertelme
jan. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belekeverheted palacsinta/gofri tésztájába, sima joghurttal összekeverheted, hozzáteheted zabpehelyhez
jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!