Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 évesen elkezdjek edzeni?

16 évesen elkezdjek edzeni?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik barátnőm nemrég kezdett el a városi edzőterembe járni és hívott hogy menjek én is és azt mondtam neki jövőhéten megyek vele. Még sosem jártam kondiban szóval kicsit félek. Ő fogyni szeretne. Én 50 kiló vagyok ami tudtommal teljesen jó. Csak nem vagyok valami erős. Izmot szeretnék építeni. De nem igazán tudom melyik gép mire való és hogy hogyan használjam őket. Meg miket kellene használnom?
jan. 30. 21:16
 1/4 anonim válasza:
58%
Majd az edző bácsi mindent elmond. Menjél.
jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az én gyerekem is kb ennyi idősen kezdett terembe járni, leginkább izom építés miatt.

Kért egy személyi edzőt. Pár alkalom alatt átvettek mindent, ami szükséges volt, aztán már egyedül tudta használni a gépeket.

jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Psycho ***** válasza:
100%

Persze, semmi akadálya nincs, hogy elmenjél! Érthető az is, ha van benned némi félelem, hisz most mész először. Ez normális! Minden kezdet nehéz. Nagyon sokan félnek kicsit, amikor belekezdenek valami újba. Aztán ahogy rutinná válik, ez hamar el is múlik.

Biztos vagyok abban is, hogy akik ott lesznek, nagyon szívesen segítenek, ha esetleg kérdésetek van.

jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy edzot kulonben tobbet arthat mint hasznal. Par alkalom utan tudni fogod mit hogy csinalj
jan. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!