Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy lábedzésre sok 7 gyakorlat?

Egy lábedzésre sok 7 gyakorlat?

Figyelt kérdés

febr. 6. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Annak hangzik. Én élből nem tudnám egy nap alatt leedzeni a teljes lábam, mert egy kiadós guggolás után nem sok energiám maradna felhúzni, pláne nem még után 5 másik gyakorlatot végezni hatékonyan. Viszont ilyen kérdéseket mindig kezdők írnak ki, nekik meg mindegy. Csináld úgy, ahogy gondolod, aztán ha megáll a fejlődés, akkor úgyis rájössz, hogy ez nem jó, és változtatni fogsz.
febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
ha minden láb edzésen mind a hét gyakorlat összes sorozatába bele tudsz tenni rpe7+ intenzitást meg van folyamatosan progresszio akkor jó de ez nem valoszinű
febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van guggolás, felhúzás, román felhúzás, egy gyakorlat combfeszítőre, egy a hajlítóra, has és alsó hátra is akarok csinálni valamit.
febr. 6. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt hosszútávon tudod végezni ebben a sorrendben, akkor

túl kicsi intenzitással edzel, és nem fogsz fejlődni hosszútávon. De majd meglátod.

febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sokszor rajtam is marad a súly pl guggolásnál. Volt, hogy egymás után 2x rajtam maradt, de végül harmadik nekifutásra meglett az új PR guggolásból.

Nem hiszem, hogy az intenzitás kevés lenne.

febr. 6. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden jó, amitől fejlődsz, és amiből tudsz regenerálódni.
febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondanám soknak, attól függ miből mennyi szett megy.


Én most új teremben edzek, és itt végre van hack guggoló. Nagy kedvvel úgy voltam vele az első lábedzésemen, hogy majd hack guggolás után jön a merevlábas felhúzás.. Persze.. :D 2 szett hack guggoló után végem volt, szóval maradt az ülő és fekvő hajlító.

3 szett hack, 3 szett ülő hajlító, 2 szett fekve hajlító, 3 szett combfeszítő, 2 szett combközelítő, 3 szett vádli. Ez így 16 szett, ami még talán a felső határ.


Ha te 7 gyakorlatot csinálsz 3-4 szettel, az garantált baromság amennyiben az effort RIR 0-1.

7 gyakorlatot csak úgy tudnék elképzelni, hogy mindenhol 2 szett.


De miért van egyébként felhúzás és román felhúzás is? A sima felhúzást vedd ki. A has edzést meg nem számítanám külön gyakorlatnak.

Guggolás, román felhúzás, valamilyen lábhajlító (ülő/fekvő), combfeszítő, vádli. Ennyi elég lesz bőven.

febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alsó hátra meg nem kell gyakorlat külön. Ott van a román felhúzás, ebből kap eleget.

#7 voltam

febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!