Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha sokat edzek mellkasra, és...

Ha sokat edzek mellkasra, és zsírtégetek (kevesebbet eszek, kardiózok és társai) akkor gyorsan eltudom tüntetni a "zsírcsöcst"?

Figyelt kérdés

18F

180cm

Kb 103 kg


febr. 12. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy gyorsan-e, az relatív és a fene tudja, ez százezer egyéni faktortül függ. De ha tartósan kalóriadeficitben vagy, akkor fogyni fogsz, ezáltal előbb-utóbb el fog tűnni a zsírcsöcs is.
febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kb márciusba lesz a jogsim, és onnantól ismét eljárok majd edzeni (2 éve edzem, de eddig sajnos csak sulyzós edzéseket csináltam, és a táplálkozásra figyeltem) rövid idő alatt mondjuk 3 hónapot értek. (Nyárra)
febr. 12. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Fingunk nincs, hogy 3 hónap alatt eltűntethető a zsírcsöcsöd, de nem is az a lényeg, hogy hány hónap alatt tűntethető el, hanem hogy változtass minél hamarabb, különben a helyzet csak rosszabb lesz.
febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, sajnos nekem emlő volt, de kiműtettem, és azóta nem hegyes, pólóban sem látszik.
febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá a mellre edzésnek. Eddz teljes testre vagy kardiózz. De a 80 százalékát az étkezés adja.

Genetikus hogy hany kilot kell leadnod hogy eltunjon. Sztem 3 es 6 honap kozott van az igazsag

febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!