Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan erősítsem a lábam?

Hogyan erősítsem a lábam?

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten testépítős kérdés, szóval bocsi, de hátha tudtok segíteni.

Egy időben rendszeresen sportoltam, de a lábam - pedig edzettem rá - így is nagyon gyenge pont volt. Iszonyat könnyel elfáradt, savasodott, erőt sem tudtam vele akkorát kifejteni, mint a versenytársak (uszonyosúszás volt a sportom), de szerencsére karral tartottam magam :D

Aztán egy ideje nem sportolok, sőt egy komoly betegség és gyógyszerek miatt tovább gyengült, még az a pici izom is leépült róla, és a térdeim is folyamatosan fájnak. Nos... Ez a kiindulás. Milyen gyakorlatokat milyen rendszerességgel végezve tudok fejlődni, de úgy, hogy a nem túl jó térdeimet nem teszem teljesen tönkre?


márc. 7. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Kerékpár,és bőven kollagén persze természetes úton.
márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kerékpár erősíti is vagy csak az állóképességet javítja? Vagy...inkább úgy kérdezem, hog az mennyire erősíti? Nyilván az enyémet jelenleg bármi erősíti, de na :D
márc. 7. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind kettőt,mert kitartás kell hozzá a kitartáshoz meg erő.
márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!