Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igy tudnek izmosodni?

Igy tudnek izmosodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most fejeztem be egy fogyokurat 90 kilorol figytam 69-70 kilora.

Es most elszeretnek kezdeni edzeni

Jelenleg heti otszor edzek mivel csak igy jon ki ugy idobe hogy minden izomcsoportra tudjak dolgozni. A kajara is oda figyelek.

Annyi kalorian eszek amennyin tartom a sulyom es minnel tobb feherjet. Probalok mindennap legalabb 130 gramm feherjet bevinni vagy tobbet. Ha igy csinalom szerintetek tudnek fejlodni?


márc. 7. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Súlyt tartva nem fogsz izmosodni.
márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Szintentartó kalóriabevitellel is lehet izmosodni, ha adott az elegendő fehérje és a progresszív súlyzós edzés.
márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fejlődésnek van még sok más szempontja is, nem csak a fehérjebevitel. Én inkább az enyhe kalóriatöbbletre törekednék.
márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Probalok az alvasra is odafigyelni, a vizfogyasztasra meg a legtobb szetett edzesnel bukasig probalom megcsinalni
márc. 7. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán vissza tömegelhetsz 80-ra izmosabban ha nem vagy nagyon alacsony
márc. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5 os

175 centi magas vagyok szoval nem olyan magas

Az a celom hogy minnel tobb izmot epitsek minnel kevesebb zsirral

márc. 8. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy lean bulk aka éppen súlyatrásban felett 150-200kaloriával lenne érdemes lenni szerintem
márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!