Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Totál kezdőként tömegelésnél...

Totál kezdőként tömegelésnél mekkora gyarapodást lőjjek be, mint cél?

Figyelt kérdés
Mondjuk heti szinten. Nem az érdekel mennyi izmot lehet felszedni, hanem hogy milyen gyorsan nőjjön a testtömegem. (Heti 3 teljes test edzés)
márc. 10. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Heti fél-egy kiló reális lehet.
márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondolom, de kellett egy kis megerősítés :D
márc. 10. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Én 1 kilónál nem híznék többet egy hónapban. Az is +12 kg egy év alatt, annak ha a fele izom, az egy kimondottan jó eredmény. Persze hízhatsz úgy is, mint egy vágásérett disznó, csak annak, mi értelme van?
márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

"1 kilónál nem híznék többet egy hónapban"

1 kiló hízást egy teljes hónap távlatában hogy akarsz detektálni? Ez értelmezhetetlen. Egy átlagos ember testsúlya egyetlen nap alatt is simán ingadozik 2-3 (akár 4) kilót.

márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Úgy, hogy reggel, pucéran, éhgyomorra, WC-zés után méri le az ember a testsúlyát. Ezen a súlyon kívül semmi nem mérvadó.
márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Úgy látja 1 hónap alatt is ahogyan 1 hét alatt is, nem értem a problémát merlegen megnezed mi az a testtömeg ami többnyire ruha nélkül és nem teli hassal van meg.


Heti 1 kg az kur.va sok, 3 hónap alatt akarsz felszedni 12kg-t? 3honap alatt örülhetsz ha felmegy 3kg izom tehat abbol 9kg zsír lenne csak 3 hónap alatt fel ev alatt mar 18kg zsirt feldobsz es egy nagy hasat amit nehezebb lesz ledietezni.

Érdemes havi 1-1.5kg-ot belőni szerintem.

200-500kaloria többletben ha vagy akkor ez teljehet is.

márc. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Heti 1 kiló
márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!