Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igy tudnek izmosodni?

Igy tudnek izmosodni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem hogy igy tudnek e izmosodni.

Heti haromszor jarok konditerembe push pull leg osztasban. Mellette kajakozok heti ketszer.

Jelenleg 16 eves vagyok 175 centi es 70 kilo (90 kilorol fogytam ennyire)

Az etkezesre oda tudok figyelni van air fryerunk szoval altalaban hust szoktam enni rizzsel illetve reggelire valami feherje dus zabkasat keszitek magamnak. A legnagyobb problemam hogy a gyakorlatokat edzesnel nem biztos hogy teljesen helyesen vegzem, nagyon nincs is aki megmutassa mivel minden baratom aki edz azt nagyon keson jar. Szemelyiedzore meg egyaltalan nem marad penzem.

Youtube videokbol probalom megtanulni illetve amennyire a barataim eltudjak magyarazni. Sok gyakorlatot mar szerintem helyesen eltudok vegezni de meg vannak ketsegeim.

Szerintetek igy tudnek fejlodni?


márc. 10. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozás terén a megfelelő kalória/fehérje bevitel a fontos, edzés terén pedig a progresszív túlterhelés. Ha ezek megvannak, akkor izmosodni fogsz. A gyakorlatok helyes végrehajtása inkább azért fontos, hogy ne sérülj le, és ne cseszd szét az izületeidet vagy a szalagjaidat. Mindenki YouTube videók és haverok okosságai alapján kezdi el megtanulni a gyakorlatokat, úgyhogy annyira ne aggódj emiatt. Kezdőként amúgy sem valószínű, hogy akkora munkasúlyokkal tudd végezni a gyakorlatokat, hogy az a szar technika miatt sérüléshez vezessen.
márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudsz fejlődni!
márc. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!