Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a forma naturál lehet?

Ez a forma naturál lehet?

Figyelt kérdés

Elég nagydarab, főleg a combja hatalmas.

[link]



márc. 15. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem siman
márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elérhető naturál ez a szint
márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elérhető lehet, de, hogy Ő használ-e valamit, csak Ő tudja..


Ma már olyanok is cuccolnak, akiken nem is látod, hogy edzeni járnak..

márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elérhetőnek tűnik
márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elérhető, igen, általában a vállról lehet egyből észrevenni, hogy koxol-e biztosan az illető.
márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-os hogy erted ezt?
márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6# nem 5-ös vagyok, de eddig sem tudtad, hogy aki szteroidozik, annak jobban fejlődik a válla? :D
márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Nemtom nem cuccolok megis ugyan ugy fejlodik a vallam, meg csomo nagy vallu naturalt latok. Inkabb könyebb mert ha hulyen edzel is ugy fejlodsz kokszal
márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg az lehet elkepzelheto hogy cucc nelkul sokkal egyenletesebben fejlodik az ember meg sokkal lassabban igy mindent egybe feltud hozni foleg ha mar csak kicsiket tud felszedni akkor azt ahova meg megy oda felszedi. Mig egy kokszot hasznalo siman teheti azt hogy tok kicsi a csuklya de a vallt kart szet izolaljak azt az meg nagy meg melle palcika nyak alsó hati szakasz is eltevedt valahol. A natural kimaxolt alkat az egy szép esztetikus minimalis genetikai elteresekkel. Kokszolva mar konnyebben lemaradhatnak testreszek vagy jobban haladhatnak es persze ott is vannak mellette testi adottsagok
márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a kokszot nem profi testépitőknél kik szarazon is 100+kg hanem ilyen hobbi meg amator cuccosoknal a trapez izom also hati szakasz meg alkar és nyak ami egyből arulkodo nincs olyan massziv alakjuk sokszor csak vall kar mell szeleshat azt lehet pozolni tobbibol meg van de nem olyan szinten
márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!