Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az edzőterembe férfiként...

Ha az edzőterembe férfiként csak és kizárólag kifejezetten csajos edzéseket végzek mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
Üdv! Testépítésben járatos, vagy valamennyire a témához hozzá értők válaszára számítok. Ha férfiként csak lábra, fenékre és mellre gyúrok kifejezetten elkerülve a nagy súlyú stimuláló kar, váll, hasi (ne szélesedjen a hasizom) részt, akkor annak mi lehet az eredménye? Persze tudom, hogy a férfiak és nők testfelépítés szempontjából különböznek, de ha egy férfi ilyen beszűkült tartományba huzamosabb ideig edz a végeredmény hasonlíthat ahhoz a fitness girl szerű nagy farizmú, kecses lábú és nem túl izmos felsőrészű látványképhez megfelelő étkezés mellet?

#fitness girl edzőterem gym bodybuilding súly súlyzós edzés női férfi átalakulás farizom lábizom #mellizom kecses formás nőies workout izom testépítés láb mell far segg
márc. 22. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak szélesebben van a csípőízülete, mint a férfiaknak, a szülés képessége miatt. Szóval teljesen nem tudsz ugyanúgy kinézni, mint egy nő fenéktájon, mert a csontokon, ízületeken nem tudsz változtatni. Ha edzel altestre, akkor férfiasan lesz izmos az altested. Hormonkezelések esetén nem tudom, hogy mi a helyzet.
márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nővé fogsz változni.
márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Transznak fognak nézni, és a fideszesek ellensége leszel!
márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meleg vagy? Akkor csinald

Hetero vagy? Nem is ertem a kerdest de egyebkent nem fogsz ugy kinezni labad mellett hatad fejlodni fog szoval egy eroemelohoz lesz hasonlo kinezeted

Vastag torzs kis kar

márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4/4 Jogos a válasz. Jó akkor felteszem úgy a kérdést, hogy a felső testre is edzve, de az alsó testre jobban koncentrálva nehezebb súlyokkal tónusosabb lehet tőle? Hasonlatosan a fitness lányokhoz, de nem teljesen azonos mértékben!
márc. 23. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugy fogsz kinezni max mint egy ferfi biciklis

Profi bicikliseknek vagy nagy also testuk ferfikent is

Nezz kepeket roluk

márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De miert kerdezed?
márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sok csaj szereti a nagy fenekű pasikat. :)
márc. 23. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a hatat hamarabb nezzik meg
márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!