Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tricepszre kinek mi vált be?

Tricepszre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
márc. 26. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Az edzés.
márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
nekem tricepsre a triceps gyakorlatok váltak be
márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Sokáig a lábtolóval próbálkoztam tricepszre, de semmi. Aztán elkezdtem csinálni a fej fölötti tricepsznyújtást, na az sokkal jobb volt.
márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
5-12 ismétlés, bukás közeli intenzitás, progresszív túlterhelés. Magyarul tricepszre is az vált be, mint az összes többi izomra.
márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Állva fej mögötti tricepszezés rúddal nekem a tuti. 15-20 ismétléssel
márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tricepsz letolas csigan

Meg tolodzkodas

márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy "mi vált be".. Minden embernek ugyanaz válik be: progresszíven fejlődj, ennyi kell ahhoz, hogy izmosodj.
márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Asszem mar gyiken mindenki megtanulta a progressziv meg fejlodj szot..

Mar mindenre ez a valasz ha turot akarok csinalni tejbol akkor is eloszor progresszivan kell fejlodnom nincs mese


Mindig lesznek olyan gyakorlatok amik jobbak mint mas gyakorlatok.

márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Gyakorlattól függetlenül progresszió és fejlődés kell. Gyakorlat és gyakorlat között nincs sok különbség, hacsak nem lábtolózni akarsz tricepszre, mert az valóban nem a legokosabb döntés :) A gyakorlatszelekció még versenyszinten is max 7-es jelentőségű egy 10-es skálán..

márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Full mindegy, hogy mit csinálsz tricepre, lényeg, hogy a megnyújtott, vagy a középső pozícióban érje a legnagyobb terhelés. Ha nem egy koxos versenyző vagy, akinek pl. a tricepsz hosszúfejét fel kell hoznia, akkor felesleges ilyeneken agyalni, hogy mit csinálj tricepszre.
márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!