Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A konditermi edzésre rá lehet...

A konditermi edzésre rá lehet kattanni mint a drogra, van olyan akinek szenvedélye már évtizedek óta?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő
ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos körülmények között simán lehet addiktív, igen.
ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nővérem a boxra kattant rá lassan 30 éve.
ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 3 éve edzem, és szerintem én igen, rákattantam. :D Már-már fanatikus vagyok, de én ezt nem bánom, imádom ezt csinálni.
ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok edzeni.
ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam 10 évig de olyan munkám van hogy nincs energiám edzeni sajnos de nagyon hiányzik az edzés
ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha azt mondod hogy nincs idod/energiad akkor nem is szereted elegge.

Mindig van mod rá. En 1heten masfel-2orat edzek vagy itthon vagy terembe es folyamatosan fejlődok ennyi ideje bárkinek lehet meg nem dolgozunk heti7x es mindennap 12 orat 10ura munka utan is belefér még egy edzes

Heavy dutyval persze mindezt

ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

+1

A nincs időm a világ legnagyobb hazugsága.

Itt nem feltétlen a #6 válaszolóra értem, de a legtöbb ember, aki azt mondja, hogy nincs 45-60 perce edzeni (merthogy ennyi idő alatt le lehet edzeni nagyon jól, főleg, ha alacsony volumen magas intenzitással edzel és 1 edzésen max 15 szetted van) annak, ha megnéznénk a napi képernyőidejét simán lenne minimum 6 óra..


Ellenben, ha heti 5 napot dolgozol napi 12 órában fizikai munka mellett, akkor megértem, hogy nincs kedved edzeni, de még mindig ott a hétvége.. Szóval vagy így, vagy úgy, de szerintem heti 2-3 edzésre minden embernek lenne ideje.


Én 6 órakor kelek, 3ig dolgozok, heti 4-5 edzés, napi 20 ezer lépés, fél óra - 1 óra kardió, este 8 órára meg hazaérek.. Nyilván nincs gyerek, család, stb, így egyszerűbb.

ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
En fiatalabban dolgoztam nyáron ilyen építkezésen hordtam a betont vödörbe talicskaba 10-12orat. Attol fuggetlen volt a heten mikor edzeddtem. Izmomnak nem volt elegendő stimulus csak csukylamat ereztem meg meg az alkarom ki lehet birni igy is az edzést ha szereted
ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Nem azt írtam hogy nincs rá időm ha nem energiám nincs rá hétfőtől vasárnapig melózom
ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!