Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom erősíteni a...

Hogyan tudom erősíteni a fogásomat felhúzásnál?

Figyelt kérdés
Sajnos vagy nem sajnos, nincsen nagy lapát kezem és felhúzásnál gyakran előfordul, hogy amikor 160-ba csinálok 5 ismétlést, akkor az utolsónál már érzem, ahogy csúszik ki a kezemből a rúd. Ez ellen mit lehet tenni?

ápr. 11. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem erőemelő versenyre készülsz az IPF szövetségnél, akkor miért végzel felhúzást gurtni nélkül? Amióta nem versenyzek, azóta eszembe nem jut gurtni nélkül húzni. Miért limitáljam a munkasúlyt azzal, hogy gurtni nélkül deadliftelek? Miért limitáljam a combhajlítóm, a farizmom és a hátam munkáját azzal, hogy gurtni nélkül deadliftelek? Legalább magnéziát használnál.

Egyébként vannak külön alkargyakorlatok, ha számodra ez valamiért fontos.

ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

vegyél magnéziát de inkább gurtnit


amúgy írd be youtubera h forearm exercises

sok mindent nem lehet csinálni alkarra de ha vmiért akarsz rá valamit külön csinálni akkor csináld. nem tudom miért akarnál de csináld csak nehogy túlterheld mert akkor begyullad meg teniszkönyök meg minden

ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alkarod anatómiailag nem lesz soha olyan erős, mint mondjuk a combod vagy a hátad, hiába végzel rá bármilyen gyakorlatot, ezért kell gurtnit használni. Ne szopasd magad azzal, hogy az alkarod hátráltat a felhúzásban, vagy akármilyen gyakorlatban ahelyett, hogy felvennél egy gurtnit.
ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod erositeni de sok hasznat nem veszed csak kemenyebbnek erzed magad meg egod noveli

A teny az hogy fizikai munkanal meg mas dologhoz sem fog kelleni annyira brutal eros szoritas max masszornek

ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!