Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fajta multivitamint...

Melyik fajta multivitamint szedjem ha edzem a testem?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi c ,magneziumot szedjek? Naponta?

ápr. 11. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Multit nem szedek. Egybe gyengitik egymast a vitaminok azt hallottam meg regebben.

Kulon cinket vasat c-vitamint omega 3 at d vitamint magneziumot b6 vitamint kalciumot ashwagandat szedek

ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindegyikbol beveszem azt ami ra van irva de kb 1dbok

Magneziumbol 2ot ir vaalemlyikbol 3at

C bol is 1000-2000korul szoktam

ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melatonint szedek meg alvashoz alvas segito hormont termeli bedobok abbol is aztan minosegibb az alvas
ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melle zoldseg gyumolcs neha nem art meg a jo oreg husleves
ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aztan meg a kaloriat kell nezni mindig meglegyen a tobblet es akkor folyton erosodni fogsz edzesen ha csak nem csinalsz valamit nagyon rosszul
ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

"Melyik fajta multivitamint szedjem ha edzem a testem?"

Magyarországon nem kapható minőségileg és szakmailag is jónak mondható multivitamin készítmény. Mielőtt valaki beírja: nem, a GAL-t vagy a WTN-t se tartom jónak. Tapasztalataim szerint Európa egyéb országaiban is nagyjából ez a helyzet. A gyúrás pedig nem különösebben befolyásolja a vitaminbevitel és a vitaminpótlás szabályait. Azokat a vitaminokat kell pótolni, és annyit, amikre és amennyire az egyéni étrended mellett szükség van. Azok a vitaminok, amik az étrendedben kielégítő mennyiségben vannak jelen, azok nem igényelnek pótlást, amik meg nincsenek kielégítő mennyiségben jelen, azok igényelnek.

"mennyi c ,magneziumot szedjek?"

C-vitamin szedése akkor indokolt, ha rohadt kevés zöldséget/gyümölcsöt fogyasztasz. Ha így van, akkor inkább az étrenden változtass, ne C-vitaminnal tömd magad. Magnézium pedig elég sok található a gabonákban és az álgabonákban, de sportolóként pár száz milligrammal nem lősz mellé.

ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
gal
ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!