Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melledzésnél mindig kell egy...

Melledzésnél mindig kell egy tárogató gyakorlat?

Figyelt kérdés
Tehát a nyomógyakorlatok meg mondjuk áthúzás mellé?

ápr. 24. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lehet, de kelleni semmit nem kell. Rengeteg embernek van "csak" nyomásoktól rohadt jó melle.
ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,és olyankor érdemes 3 nyomógyakorlatot is vagy elég kettő? Tehát egy vízszintes padon,egy ferde padon meg mondjuk gépen?
ápr. 24. 19:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy elég a sorozatszámot növelni?
ápr. 24. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár 1 nyomó gyakorlat is elég lehet, de 2-3 gyakorlatnál biztosan nem kell több. Rengetegen csak vízszintes padon nyomnak fekve, aztán tökéletes a mellük.
ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem,nekem a rudas nyomás nem jó a vállamnak,inkább csak egykezesekkel szoktam.
ápr. 24. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:

15-30fokos nyomas egykezessel egy tolodzkodas egy vallbol nyomas 60-90fok kozott

Ennyi kell

ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egykezes nyomás még jobb is a kétkezesnél, pont a váll, könyök, stb. miatt, meg a mozgástartomány miatt is. Én sem csinálok kétkezest, csak egykezest. E mellé egy tárogatás bőven elég, talán még fölösleges is, ahogyan előttem írták.

DE, ezek ugye csak a gyakorlatok, ettől még a heti sorozatszám mellre ugyanúgy 10-12 körül kell legyen (gyógyszer nélkül).

ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah ha szteroidhoz nyulsz levagom a tokeidet
ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!