Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a francért ennyire nehéz...

Mi a francért ennyire nehéz elérni a kocka hasat?

Figyelt kérdés

Miért ennyire ritka, hogy gyakorlatilag csak a kivételes genetikájúaknak van meg? Tehát akiknek nagyon gyors az anyagcseréjük?

Másnak előbb leépül az utolsó gramm izom is mielőtt lemegy az utolsó réteg zsír.


ápr. 26. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van kocka hasa csak nem látszik a test zsír a lényeg. Nekem is volt 70kilósan. Most 82 vagyok már nem látszik.
ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1


De ahhoz gizdának kell lenni, hogy látsszon. Leadtam már 8 kilót és már ismét kezdek vékony lenni de kockáknak nyoma sem. Ha többet veszítek a keményen megdolgozott tömegből akkor visszaesek újságosfiú kategóriába megint.

ápr. 26. 19:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert naturálban felejtsd el a 10% alatti testzsírt, és sokaknak 15% alá menni is komoly kihívást jelent.
ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3


Ez az. Szerintem most vagyok 15%-os álomhatárnál. A minap volt egy idegösszeomlásom, gondolom a diéta miatt. 2 napig csak feküdtem. Na ennyire nehéz.

ápr. 26. 20:32
 5/13 anonim válasza:

A tény, hogy nőknél olyan ritka, nem véletlen. Egészséges női testzsírszázalék 20, 12 alatt menzesz is eltűnik. Genetika, hogy ki hol raktározza leginkább a zsírt, de a derék táj/has es fenék/comb jellemző nőknél. Van pár szerencsés darázsderekú, de ne hozzájuk hasonlítsd magad. A férfiaknál könnyebben elérhető egy fokkal a dolog, de ott is kell hozzá a szerencsés genetika. Nagyon fontos; ELTÉRŐ, HOGY KINÉL MENNYI AZ EGÉSZSÉGES TESTZSÍRSZÁZALÉK!

Nem tudom a nemed, de lényegtelen is igazából. Ne ezért edz, mert ez már testképzavar. Legyél csinos, de ha neked éhezni kell a kockahasért, akkor engedd el, megsúgom, nem nézi senki.

ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

5-ös vagyok


Közben látom a nemed. Lányként mondom, hogy ez annyira nem mérvadó. Nyilván elsősorban magadnak akarsz megfelelni, ezt értem, de azért jobb ha tudod, hogy nem nézzük. Viccen kívül beszélgettünk már erről barátnőkkel és mind ezen a véleményen voltunk. Örüljön akinek megadatott, de ne rugózz rajta, amiért nem. Inkább legyél erős és izmos, mint sovány de kockahassal.

ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6


Köszi. Igen férfi vagyok. És valóban önmagamért szeretném, mintegy a kemény munka megkoronázásaként.

Persze ha ez tetszik az ellenkező nemnek az hab a tortán, bár nője válogatja kinek tetszik.

ápr. 26. 20:58
 8/13 anonim válasza:
A kemény munka látszik kockahas nélkül is. Abszolút megértem, hogy miért vágysz rá, de ennyit tényleg nem ér. Én láttam a környezetemben nem egy tömegelést/fogyasztást. Nem megfelelő genetikával (értve ezelatt, hogy inkább izmos, mint sovány testalkat) napi 1000 kalóriát vitt be néha ez a férfi. Amint ezt nem tartotta, nem is volt kockahas. Megéri ez?
ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én 79 vagyok és kocka hasam van,nem ettől függ
ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmi ertelme a kockahasnak,mig nincs rajtad eleg izom, szimplan,csak sovany leszel,foleg ruhaban. Naturalban meg,hogy felepits annyi izmot,hogy 10szazalekos testzsirral se legyel olyan,mint egy ehezo, az hosszu evek

okosan felepitett munkaja. Szoval raersz te meg azzal,ne legyel behizva aztan annyi.

ápr. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!