Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ellipszis tréner hatásos?

Ellipszis tréner hatásos?

Figyelt kérdés
szeretném beiktatni a kardió edzést a súlyzós edzések mellé is, hogy kicsit gyorsabban tudjak szálkásodni. az edzések végére tenném, mert nem ez a prioritás. a teremben futópad és ellipszis trainer van. van egy bokasüllyedésem, és elég kötött is vagyok, így valószínű a futás nem lenne a legjobb nekem, és nem is sokat bírok. ritkán szoktam ellipszisezni, akkor a legnagyobb ellenállásra állítom, és 10-15 perc múlva már szakad rólam a víz. 30-45 percnek van értelme belőle a legnagyobb fokozaton? vagy közel nem ér annyit mint a futás?
máj. 9. 03:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az elipszis a bokasüllyedésednek hosszutavon nagyon rossz lesz. Tapasztalat. Olyan szogben megy a boka meg a terd ami ido elotti porckooast idezhet elo. Nekem 1.5 ev volt rajonni h attol rossz a terdem.

A futopad szerintwm jobb lenne.


Kardio es energiaegetes szempontjabol egyformak, hisz mindkettot lehet extralassan es temposan is csinalni. Attol dugg fugeni az energiaegetes

máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A szálkásítás a kalóriadeficiten múlik egyedül. Hogy a kalóriadeficitet te milyen mozgásformával segíted fenntartani, az egyéni preferencia és lehetőség függvénye. Ellipszis trénerre egységnyi idő alatt biztosan kevesebb kalóriát lehet égetni, mint futással, de ettől függetlenül minden mozgásforma segít a kalóriadeficit fenntartásában.
máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!