Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál mindent beírtok...

Szálkásításnál mindent beírtok a kalória kalkulátorba?

Figyelt kérdés

pl fűszerek, zöldségek, gyümölcsök(eper, bogyós gyümölcs)

egy csepp olaj a sütéshez.

Mert én pl az alkalmazásba csak ezeket írom be.

tojás 155g 230kalória.

csirkemell 250g 300kalória.

soba classic(részta) 240g 475 kalória.

Jázmin rizs 100g 345kalória.

csirkemell 250g 300kalória.

500g eper 156kalória.

Ez így 1800 kalória.

de volt egy minimális olaj, fűszerek, egy két csepp ketchup.


máj. 9. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A 0 kalóriát tartalmazó fűszert nyilván nem, ahogy a 10 kalóriát tartalmazó olaj/ketchup cseppet sem. Ha megeszel 60 kalóriányi gyümölcsöt, azt sem kell, de ha több száz kalóriányi gyümölcsöt és zöldséget megeszel, azt értelemszerűen írd be.

Ne görcsölj rá irreálisan, mert felesleges szenvedés és bukás lesz belőle.

máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fűszereket nem de tobbit igen. Olajat is mindenkepp. Azon nagyon el tud csuszni
máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van 0 kalóriát tartalmazó fűszer? :O amiket én használok 100g-ban van kb 80-90kalória, de kb használok belőle 15-20g-ot a húshoz
máj. 9. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, viszont nagyjából számon tartom miből mennyir használtam és hozzá számolom a kalóriaértéket a nap végén. Nekem az olaj át van töltve skálázott tégelybe így tudom egy nap mennyit használtam. Pl. fogyott az egész napi főzéshez 10ml akkor hozzá számolok 90 kalóriát. De nagy segítség lehet az air fryer és a teflonos serpenyő amibe nem tapad le a hús olaj nélkül sem.

A fűszerekben olyan elenyésző mennyiség van, hogy nem tartom számon. Ha már ennyire odafigyelek mit eszem akkor legalább jó íze legyen. Nem vagyok annyira profi szinten, hogy a sót is számon kelljen tartanom.

máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!