Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez szerintetek ideális reggeli...

Ez szerintetek ideális reggeli szálkásításban?

Figyelt kérdés

kalória keretem 2000-2200

[link]

[link]


máj. 11. 06:32
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve ezt 2 adagba eszem meg mert a felénél már jól laktam. :D
máj. 11. 06:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Komolyan rászórod a protein port a pirítósra? :D

Amúgy nem rossz, csak én a kenyeret visszavenném a felére. Minek annyi, főleg ha úgyis csak két részletben tudod megenni. És ugye mivel szálkásítassz, amúgyis a kevesebb kalóriára kell törekedni, pikk-pakk összejön az a 2000... Nekem is annyi a napi keretem, ha ilyen sokat ennék már reggelire, tuti nem tudnám tartani.

máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak 1-2g ment a tetejere. A tobbi benne van a tojasos cuccba amibe kisutottem.
máj. 11. 07:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat ha visszevenned a felere akkor 2 kajara tokeletes nem? Foleg ha izlik :D
máj. 11. 07:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmegy. De nem tul egeszseges protein porr aalapozni minden nap legalabb egy etkezest. Gondolj a mikrotápanyagokra
máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom.. 2000 körüli kerettel szerintem ez elég combos reggeli. Ha te kibírod a nap hátralévő részében akkor persze jó lehet. A nagy átlagnak valószínűleg nem lenne optimális
máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De ez 2 etkezes :D reggel ettem azota nem is vagyok ehes. Delutanra van 500g csirkem, 400g krumpli es 75g rizs.

Plusz zoldseg

máj. 11. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!