Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzz mitől lett akkora sztár?

Zyzz mitől lett akkora sztár?

Figyelt kérdés
Én is járok kondiba láttam már nagyobb darab embereket is nála,de mégse ismeri őket a világ.

2012. ápr. 1. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mi az a Zyzz? Nem lehet túl híres a testépítés világában, ha még nem hallottam róla.
2012. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Zakathol ***** válasza:
82%

Az én szigorúan magán véleményem:

Azért mert egy - a mai "trend"-re jellemző - metroszexuális hulladék volt. Az elért eredménye figyelemreméltó, de ennyi. A többi már csak az extrém magamutogatása, netre feltöltött videói és egyéb marhaságai miatt generálódott hype...

"Kenyeret és Cirkuszt a népnek!"

2012. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Zakathol ***** válasza:
64%
Jah és a legfontosabbat elfelejtettem: mert halott. Általában pedig a halott hírességek/celebek/akármik körül mindig nagyobb a felhajtás mint amilyenek valójában voltak...
2012. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én se rég hallottam a nevéről de állítólag már akkor ismert volt amikor még élt...
2012. ápr. 1. 17:44
 5/28 Zakathol ***** válasza:
46%
Ismert volt, de azóta "lett" hagyatéka(LOL), meg hős(OLOL!), meg példakép(facepalm) etc...
2012. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Mert bebizonyította, hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen :)

[link]

ettől függetlenül megértem azokat akiknek nem szimpatikus, de az eredményei megkérdőjelezhetetlenek

2012. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
hát cuccal én is tele tudnám b*szni magam...
2012. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert nem túl előnyös adottságai ellenére megalkotta mindenidők egyik legesztétikusabb testét. Son os Zeus, Brother of Hercules and the Father of Aesthetics
2012. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Zakathol ***** válasza:
53%
Na pont ettől van hányingerem...
2012. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
mert féltékeny vagy haha szeretnél te olyan teste mint neki van papa,de inkább valld be mint hogy itt hánnyál:S:S
2012. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!